1. Game Of Thrones 5. Sezon 10. Bölüm Sezon Finali izle 5. Sezon  -  10. Bölüm

  Game Of Thrones 5. Sezon 10. Bölüm Sezon Finali izle

  Mother's Mercy 1080P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    536

  Vizyona girdiği günden bu yana ortalığı kasıp kavuran, bir çok dalda ödül üstüne ödül alan GOT bu sene final sezonu ile karşımızda olacaktır. Dünya genelinde nerede ise herkesin izlediği, izlemedi ise dizi hakkında bilgi sahibidir. Dizi sizlere entrikadan tutun politikaya, politikadan aşka ve savaşa her yere götürecek ve aşırı derecede sizleri heyecanlandıracaktır. Kuzey krallığındaki gizemler, mücadeleleri  ve 7 Krallık için gelen 'Winter is Coming.' Dizi konusundan kısaca bahsedecek olursak Ejderhaların ölümünden bir kaç yüz yıl sonrasında meydana gelen bir dünyadan bahsetmektedir. Westeros adlı bu dünya bir krallık tarafından yönetilmektedir. Dizi de ismini kralın bu tahtından almaktadır Taht Oyunları. Krallığın yanından farklı krallıklar bulunmaktadır ve bu kralıklarıda yöneten lordlar bulunmaktadır. Bu lordların en büyüğü Kuzeyin Kralı yani Starklardır. Dizi içerisinde sıkça Starklar ön plana çıkmaktadır. Geçmişte 7 krallığın asıl kralı ejderha kanından gelen Targeryan hanedanlığı iken bu dönemde Targeryan Hanedanlığı çok zayıf durumda ve arka planda kalmaktadır. Bir yandan asıl son ejderha kanı taşıyan Khalesi tahta doğru yürürken diğer yandan Kış Tepesi lordları Akgezenlerin geldiğini tüm dünyaya duyurmaya çalışmaktadır. Bu karışıklık içerisinde Kralın Şehrinde politik savaşlar ve ölümler olmaktadır. Dizi hakkında çok fazla spoiler vermek istemiyoruz o yüzden sizleri dizi ile baş başa bırakmak istiyoruz. Peki olay nerede kopuyor diye soracak olursanız, olay Kral'ın Eli'nin yani en yakın adamının ölümüyle kopuyor. Ardından bizleri bekleyen nefes kesen 8 sezon. Imdb den en iyi 2. puanı almış olan yapımı eminizki sizlerde beğeneceksiniz. Amerikan - İngiliz ortak yapımı olan GOT 2019 da çıkacak olan 8. sezonu ile final yapacağını bizlere duyurmuştur.DiziMy.com ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 1. Game Of Thrones

  Game Of Thrones

  İMDb : 9.5 8 Sezon  -  59 Bölüm

      9.5   631

  Girdiği günden bu yana ortalığı kasıp kavuran, bir çok dalda ödül üstüne ödül alan GOT bu sene final sezonu ile karşımızda olacaktır. Dünya genelinde nerede ise herkesin izlediği, izlemedi ise dizi hakkında bilgi sahibidir. Dizi sizlere entrikadan tutun politikaya, politikadan aşka ve savaşa her yere götürecek ve aşırı derecede sizleri heyecanlandıracaktır. Kuzey krallığındaki gizemler, mücadeleleri  ve 7 Krallık için gelen 'Winter is Coming.'Dizi konusundan kısaca bahsedecek olursak Ejderhaların ölümünden bir kaç yüz yıl sonrasında meydana gelen bir dünyadan bahsetmektedir. Westeros adlı bu dünya bir krallık tarafından yönetilmektedir. Dizi de ismini kralın bu tahtından almaktadır Taht Oyunları. Krallığın yanından farklı krallıklar bulunmaktadır ve bu kralıklarıda yöneten lordlar bulunmaktadır. Bu lordların en büyüğü Kuzeyin Kralı yani Starklardır. Dizi içerisinde sıkça Starklar ön plana çıkmaktadır.Geçmişte 7 krallığın asıl kralı ejderha kanından gelen Targeryan hanedanlığı iken bu dönemde Targeryan Hanedanlığı çok zayıf durumda ve arka planda kalmaktadır. Bir yandan asıl son ejderha kanı taşıyan Khalesi tahta doğru yürürken diğer yandan Kış Tepesi lordları Akgezenlerin geldiğini tüm dünyaya duyurmaya çalışmaktadır. Bu karışıklık içerisinde Kralın Şehrinde politik savaşlar ve ölümler olmaktadır. Dizi hakkında çok fazla spoiler vermek istemiyoruz o yüzden sizleri dizi ile baş başa bırakmak istiyoruz.Peki olay nerede kopuyor diye soracak olursanız, olay Kral'ın Eli'nin yani en yakın adamının ölümüyle kopuyor. Ardından bizleri bekleyen nefes kesen 8 sezon. Imdb den en iyi 2. puanı almış olan yapımı eminizki sizlerde beğeneceksiniz. Amerikan - İngiliz ortak yapımı olan GOT 2019 da çıkacak olan 8. sezonu ile final yapacağını bizlere duyurmuştur.DiziMy.com ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Game of Thrones
  •  İlk Yayın Tarihi: 17.04.2011
  •  Bölüm Süresi: 60 Dakika
  •  Web Sitesi: http://www.hbo.com/game-of-thrones
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
   Hiç Bölüm bulunamadı!
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden www.dizimy.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
Yabancı Dizi izle - Anime izle