1. Butlers x Battlers

  Butlers x Battlers

  İMDb : 5.7 1 Sezon  -   8 Bölüm

  Butlers x Battlers izle, Jinguuji Kouma, oldukça kafası çalışan ve oldukça yakışıklı bir öğrenci konseyine başkanlık etmektedir. Oldukça güzel olan gülüşü, kadınların kalbini çalabilmek için en basit yollar dandır. Hayakawa Tsubasa, küçük bir kafede oldukça yetenekli ve yumuşak görünümlü bir mağaza asistanıdır. Baykuş latte sanatlı kafe latte kadın müşterileri arasında çok fazla popülerliğe sahiptir. İki adam, düşmanları ile savaşabilmek için zaman içerisinde seyahat etmektedir. Büyüleyici "Uşaklar" olarak isimlendirilen olağanüstü savaşlarla savaşacaktır ve ayrıca akademilerinde bir komedi hayatı içerisindedirler. İyi seyirler dileriz.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.7   286

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Anime
  •  Orjinal Adı: Butlers~千年百年物語~
  •  İlk Yayın Tarihi: 12.04.2018
  •  Bölüm Süresi: 25 Dakika
  •  Web Sitesi: http://www.butlers-anime.com/
Background
 1. Butlers x Battlers izle, Jinguuji Kouma, oldukça kafası çalışan ve oldukça yakışıklı bir öğrenci konseyine başkanlık etmektedir. Oldukça güzel olan gülüşü, kadınların kalbini çalabilmek için en basit yollar dandır. Hayakawa Tsubasa, küçük bir kafede oldukça yetenekli ve yumuşak görünümlü bir mağaza asistanıdır. Baykuş latte sanatlı kafe latte kadın müşterileri arasında çok fazla popülerliğe sahiptir. İki adam, düşmanları ile savaşabilmek için zaman içerisinde seyahat etmektedir. Büyüleyici "Uşaklar" olarak isimlendirilen olağanüstü savaşlarla savaşacaktır ve ayrıca akademilerinde bir komedi hayatı içerisindedirler. İyi seyirler dileriz.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden www.dizimy.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
Yabancı Dizi izle - Anime izle