1. Tales Of Demons And Gods

  Tales Of Demons And Gods

  İMDb : 9.1 4 Sezon  -   3 Bölüm

  Nie Li, en eforlu Şeytan Ruhu Kullanıcısı iken kavga et dünyasında da doruk addır. Ne var ki Bilge İmparator ve 6 Yaradansal Canavar ile savaşırken yaşamını kaybeder. Sonrasında ise birden kendisini 13 yaşındaki haline geri dönmüş olarak bulur. Şimdi sınıfının en marifetsizi olmasına karşın evvelki yaşamındaki bilgilerini kullanarak merdivenleri süratlice tırmanmaya koyulur.
  Tales Of Demons And Gods 7.3 / 10 9 kullanıcı oyu.
  7.3
  ( Toplamda 9 oy verildi. )

    9.1   361

  •  Durum: Sezon Finali
  •  Tür: Anime , Büyü
  •  Orjinal Adı: Yao Shen Ji
  •  İlk Yayın Tarihi: 2018
  •  Bölüm Süresi: 8 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.nariyuka.com
  •  Ülke:
Background
 1. Nie Li, en eforlu Şeytan Ruhu Kullanıcısı iken kavga et dünyasında da doruk addır. Ne var ki Bilge İmparator ve 6 Yaradansal Canavar ile savaşırken yaşamını kaybeder. Sonrasında ise birden kendisini 13 yaşındaki haline geri dönmüş olarak bulur. Şimdi sınıfının en marifetsizi olmasına karşın evvelki yaşamındaki bilgilerini kullanarak merdivenleri süratlice tırmanmaya koyulur.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
  • Hiç İçerik bulunamadı!
 1. Nie Li, en eforlu Şeytan Ruhu Kullanıcısı iken kavga et dünyasında da doruk addır.Ne var ki Bilge İmparator ve 6 Yaradansal Canavar ile savaşırken yaşamını kaybeder. Sonrasında ise birden kendisini 13 yaşındaki haline geri dönmüş olarak bulur.Şimdi sınıfının en hünersizi olmasına karşın evvelki yaşamındaki bilgilerini kullanarak merdivenleri süratlice tırmanmaya koyulur.Serinin 2. sezonudur.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
  • Hiç İçerik bulunamadı!
 1. Nie Li, en eforlu Şeytan Ruhu Kullanıcısı iken kavga et dünyasında da doruk addır.Ne var ki Bilge İmparator ve 6 Yaradansal Canavar ile savaşırken yaşamını kaybeder. Sonrasında ise birden kendisini 13 yaşındaki haline geri dönmüş olarak bulur.Şimdi sınıfının en hünersizi olmasına karşın evvelki yaşamındaki bilgilerini kullanarak merdivenleri süratlice tırmanmaya koyulur.Nie Li, en eforlu Şeytan Ruhu Kullanıcısı iken kavga et dünyasında da doruk addır.Ne var ki Bilge İmparator ve 6 Yaradansal Canavar ile savaşırken yaşamını kaybeder. Sonrasında ise birden kendisini 13 yaşındaki haline geri dönmüş olarak bulur.Şimdi sınıfının en hünersizi olmasına karşın evvelki yaşamındaki bilgilerini kullanarak merdivenleri süratlice tırmanmaya koyulur.Serinin 3. sezonudur.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden www.dizimy.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
Yabancı Dizi izle - Anime izle