Aksiyon ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Aksiyon
Iron Fist
İncele
Iron Fist
Gücünü nerede ve ne zaman kullanması gerektiğini konusunda profesyonel olan Iron Fist, dövüş sanatları konusunda uzmandır. Gücünü bir ejderhadan aldığı darbeyle kazanmıştır. Yıllardır uzak kaldığı şehrine (New York City) geri dönen Danny Rand benzersiz yeteneklerini ve dövüş sanatları konusundaki uzmanlığını yolsuzlukla mücadele ve kötülerle savaşmak için kullanır.
 • ABD
 • 55dk
 • IMDb 7.5
 • 254
 • 0
Narcos
İncele
Narcos
Kesinlikle izleyin dediğimiz dünya çapında yankı uyandırmış bir dizi ile karşınızdayız. Gerçek bir hayattan alıntı olan dizimiz Kolombiya dan tüm dünyaya yayılan bir uyuşturucu/kokain ağının nasıl oluştuğunu bizlere anlatmaktadır. Dizimizin kahramanı Pablo Escobar. Pablo iki ülke arası kaçakçılık yapan biri ilk başlarda. Sonra kuzeninin de fikri ile kokain işine girer. İlk başlarda küçük küçük kazanan Pablo yavaş yavaş dünyaya açılmaya başlayacaktır. Uyuşturucu ağı kusursuz bir şekilde işlediği süre zarfında Pablo Escobar başta ABD olmak üzere bir çok yerde en ok aranan kişi olmuştur. O kadar zengin biri oluştur ki tüm istihbarat ve polisler kendisinin olmuştur. Lakin bazı kişiler hariç. Bu kişiler ise ülkenin yeni başkanı ve Amerika dan gelen iki narkotik polisi. Ülkeye karşı Pablo Escobar. Git gide şiddete yönelecek olan Pablo Escobar her ölen polis için adamlarına para verecek duruma gelecektir. Pablo Escobar ın yükselişini konu alan dizimizin bir de 3. sezonu vardır. O da ilk iki sezon kadar zevkle izleyeceğinize inandığımız bir sezon. 3. sezonda ise Pablo Escobar ın rakiplerinin yükselişini anlatmaktadır. Pablo Escobar son demlerine doğru devlet adamları ile beraber ona karşı gelecek olan yeni Kali Kartellerini konu alacaktır. Vizyona girmesi ile tüm dünyayı sarsan dizimiz Imdb seyircileri tarafından 8.8 lik bir puanla üst sıralarda yerini almıştır. Dizimizin ödüllerini saymadan geçmeyelim, zira dizimiz 2 Golden Globe Adaylığı. Diğer 6 ödül & 15 adaylık alarak kalitesini tekrar tekrar gözler önüne sermiştir. Dizimizi sizler için sitemize eklemiş bulunmaktayız. dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2015
 • Amerika,Clombia
 • 57
 • IMDb 8.8
 • 318
 • 0
Gotham
İncele
Gotham
Batman hayranları için sitemize eklemiş olduğumuz dizimiz Batman ın yaşam yeri olan Gotham ı ele almaktadır. Bu sene 5. sezonu ile ekranlara gelen dizimiz izleyicileri tarafından fazlası ile beğenilmektedir. Dizimiz Batman ın önceki hayatını ele almakta yani Batman olmadan önce nasıl bir insandı sorusunun cevabı peşindeler. Bruce nin Batman olmadan önceki hayatını merak edenlerin sayısının fazla olduğunu düşünerek diziyi sizlerle paylaşıyoruz. Dizimizin senarist koltuğunda Bruno Heller olarak çıkmaktadır. 2014 yapımı olan dizimizin bölüm başı ortalama 40 dk sürdüğünü söylemeliyiz. Şuana kadar Gotham dizisinin ödüllerine bakacak olursak 1 Primetime Emmy Kazandı. Diğer 5 ödül & 44 adaylık olarak karşımıza çıkmaktadır. Imdb seyircileri tarafından 7.9 gibi ideal bir puan alan dizimiz sizlerle. Dizimizi izlerken seveceğinize inanmaktayız. dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2014
 • Amerika
 • 43
 • IMDb 7.9
 • 312
 • 0
Traitors
İncele
Traitors
Yeni yılın yeni dizilerinden olan gizem dolu ajanlığın nasıl yapılması gerektiğini bizlere izleten bir dizi ile karşınızdayız. 4 Channels ın yeni dizilerinden olan Traitors bizlere vatana ihaneti diğer ismi ile casusluk konusu üzerinde durarak güzel dakikalar sunmaktadır. 2. Dünya Savaşı heme sonrası zamanı elen alan dizimizde bir İngiliz i ele almaktadır. Savaş sonrası haliyle tüm ülkelerin kendilerine ait ajanları olmaktadır. Bu konuda ise en ileride olan haliyle ABD idi. Bir İngiliz aracılığı İngiltere nin gizli bilgilerine ulaşmaya çalışmaya çalışan ABD ve karşısında bunlara mani olmaya çalışan bir İngiltere devleti. Bunlarla beraber SSCB nin soğuk havası karşısında direnmeye çalışan bir devlet. İngiltere yapımı olan dizimizin genel olarak konusu bu şekildedir. Dizimizin baş rolünde Feef Symonds karakteriyle Emma Appleton  yer almaktadır. Oyunculuğu ile bizlerin taktirini kazanmış olan oyuncumuzu Clique ten hatırlamaktayız. Gerilim, aksiyon ve gizem dolu olan dizimizi izlemenizi tavsiye ederiz. İlk sezonu ile vizyona giren dizimizin ilk bölümü geçen gün yayınlanmıştı. Her hafta yeni bölümleri ile karşınıza getirme amacındayız. dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • İngiltere
 • 45
 • IMDb ?
 • 322
 • 0
Doom Patrol
İncele
Doom Patrol
DC nin 2019 yılına girmesi ile karşımıza çıkardığı süper kahramanların olduğu çok güzel bir dizi ile tekrardan karşınızdayız. Yarın itibari ile vizyona girecek olan dizimizin konusu bir dizin araştırmaların ardından meydana gelen kahramanların hikayesini anlatmaktadır. Bu araştırmalar sonucunda ölen birçok kişi olaacaktır lakin bazı kişiler vardır ki bu değişimler sonrasında birer kahraman olacaklardır. Elasti-Girl, Negative-man ve Niles Caulder gibi kahramanların meydana geldiği dizimizde bu kahramanlar ve daha bir çoğunu baş rol olarak göreceğiz. Kahramanlarımızın özelliklerinden bahsedecek olursak ilk olarak liderden bahsetmek gerekir.  Niles Caulder, kahramanlar arasında en zengin ve aynı zamanda en zekisi olan lider, uzunca bir zaman ülkenin generalinin kuklası olarak yaşamıştır. Aşırı zekasının da becerisi ile generalin boyunduruğundan kurtulan liderimiz generali devirir. Bunun sonucunda ise ne yazık ki tekerlekli sandalyeye mahkum kalır. Bundan sonra tek düşünçesi insanları dünyadaki kötülüklerden kurtarmak olan Niles Caulder, Doom Patrol u kuracaktır. Diğer karakterimizden de bahsetmek gerekirse. Negative-man, yani  Larry Trainor. Negative Man süper hızlı olması ve uçabilmesi ile bilinmektedir. Bunlara ek olarak talihsiz bir kaza sonucu vucudu yanan kahramanımız çevreye radyoaktif yayabilecek duruma gelmiştir. Dizimizle ilgili daha fazla spoiler vererek sizleri sıkmak istemiyoruz bu yüzden sizleri dizimizle baş başa bırakıyoruz. İlk sezon olarak  13 bölüm olarak karşımıza çıkması beklenen dizimizi sizlerle full hd kalitesinde dizimy.net farkı ile buluşturma amacındayız. dizimy.net olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • ABD
 • IMDb ?
 • 392
 • 0
Release the Spyce
İncele
Release the Spyce
dizimy.net olarak siz anime severler için araştırarak bulduğumuz yeni animemiz ile sizler için sitemize eklemiş bulunmaktayız. Anime dizimiz 2018 yılı sonlarında çıkmış olup çıktığı günden bu yana anime sevenlerin ilgisini epey çekmiş durumdadır. Yapımımızın konusu başarılı bir liseli kızın başından geçen olayları bizlere izletmekte. Dizimizin konusunu kısaca anlatalım.  Momo, lise öğrencisi güzel ve çalışkan bir kız, aynı zamanda iyilik sever bir insan yapısı olan kahramanımız insanları koruyan ve dünyada barışı sağlamayı çalışan bir ekibe üyeymiş. Tsukikage teşkilatına yeni üye olan kahramanımız Momo işinde daha yenidir. Arkadaşları ile ile gizli bir şekilde bu teşkilat aracılıpı ile insanları koruyan kahramanımızı çok zorlu yollar beklemektedir. Gerekse tecrübesiz olması gerekse arkadaş ortamı. Bakalım kahramanımız dünyada barışı sağlayabilecek mi ? Animemizin konusu kısaca bu şekildedir. Konuyu daha fazla anlatarak sizlere spoiler vermek istemiyoruz. Bundan dolayı sizleri anime dizimiz ile baş başa bırakıyoruz. dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Japonya
 • 23
 • IMDb 8
 • 298
 • 0
Manifest
İncele
Manifest
Dizi sevenler için tavsiye niteliğinde olan yeni bir dizimizi sizler için eklemiş bulunmaktayız. 2018 yapımı olan Amerikan yapım dizimiz geçtiğimiz günlerde vizyona girmişti. Ortalama süresi 45 dakika süren dizimiz gizemli konusu ile dikkatleri üzerine çekmiş bulunmaktadır. Imdb seyircileri tarafından 7.4 gibi ortalama üzerinde bir puan elde etmiş olan dizimizin konusunu genel olarak anlatalım. Dizimiz enteresan bir o kadar ilginç ve gizemli bir uçuşu anlatmaktadır. Uçuş normal bir şekilde sürerken anormal bir durum gerçekleşir. Bu durum sadece uçakta olanları etkileyerek normal dünyada etki etmemiştir. Bu gizemli olay sonrasında uçaktakiler zamanda yolculuğa çıkıp uzun bir yol olacaktır. Bu ilginç uçuşla beraber dünya zamanı dışında kalan insanlar ilginç olaylarla karşılaşırlar. Dünyaya 5 yıl sonrasında dünyaya geri döndüklerinde herkesin gözü uçak ve içindeki insanlarda olacaktır. Bakalım bu uçuşla beraber yolcularımızın başından neler geçecek? 1. sezonu süren dizimizi sizler için sitemize eklemiş bulunmaktayız. dizimy.net olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Amerika
 • 42
 • IMDb 7.4
 • 403
 • 0
The Umbrella Academy
İncele
The Umbrella Academy
Netfilx yapımı olan ve vizyona girmesi dört gözle beklenen fantastik bir dizi ile karşınızdayız. 2018 yılı yapımı olan dizimiz genel olarak kahramanlık hikayesini bizlere sunan ve ilginç olaylarla bizleri büyüleyen bir senaryoya sahiptir. Dizimiz zaman olarak 20. yüzyılın sonlarında geçmektedir. Bu zaman içerisinde dünya genelinde enteresan bir olay gerçekleşir. 43 kahraman birden dünyaya doğmaktadır. Normal bir şekilde. İşi ilginç kılansa onların doğum şekli çünkü bir gün öncesinde bile hamilelik belirtisi olmayan kadınlar hamle olduklarını fark ederler ve 24 saat içerisinde 43 bebek dünyaya gelmekteler. Zengin bir sanayici aynı zamanda iş adamı olan Sir Reginald Hargreeves, 6 tane bebeği bulur ve evlat olarak alır. Büyüdükleri ile birbirleri ile çok iyi anlaşamayan kahramanlarımız ayrı yollara giderek her biri kendi yollarına bakarlar. 20 li yaşlara kadar birbirlerinden ayrı yaşarlar. Lakin onları kader yine bir araya getireceklerdir. Babalarının ilginç bir şekilde ölümü ile kahramanlarımız bir araya gelirler. Babalarının esrarengiz olaylarını araştıran kahramanlarımız aynı zamanda dünyayı da tehlikelerden kurtaracaklar. Bu süreçte çok ilginç olaylarla ve zorlu durumlarda kalacak olan kahramanlarımız bakalım bu  yolda nelerle karşılaşacaklar. İlginç olayları ile bizleri sabırsızlandıran dizimiz 15 şubatta sizlerle dizimy.net ayrıcalığı ile buluşturacağız. Senaryosu Jeremy Slater tarafından yazılan dizimizin bölümleri ortalama 1 saat olması beklenmektedir. Fantastik severler için tavsiye itelikte olan dizimizi izlerken iyi seyirler dileriz.dizimy.net
 • 2019
 • Amerika
 • 60
 • IMDb ?
 • 290
 • 0
Jack Ryan
İncele
Jack Ryan
Vatanını kurtarmak için hayatını tamamen değiştiren ve normalde olduğu insandan çok daha farklı biri olan Ryan nın hikayesini izlemeye ne dersiniz? Kahramanımız dizimizin ana karakteri. Geçmişteki kişiliği ile şuan yaptıklarını sürekli karşılaştıran, ülkesini kurma çabasındaki eski bir analizci. Bş karakterimizin asıl mesleği ülkeye gire ve çıkan yasal olsun olmasın fark etmez tüm paraları analiz edip ülke ekonomisinin durumunu saptamaktadır. Kendi işinde çok iyi olan Baş rolümüz dış dünyanın ekonomik saldırılarını görür ve ülkesinin ciddi bir sallantıya uğratma çabasında olan Avrupa ve Orta doğu terör örgütlerini saptar. Aslında kahramanımızın hikayesi tam olarak burada başlamaktadır. Bunları öğrenmeden önce giren çıkan paraları analiz eden kahramanımız bu öğrendiklerinden sonra çok daha fazlasını yapmak zorunda olduğunu düşünecektir. Nitekim bu öyle göründüğü gibi kolay iş değildir. Bu krize karşı koymak için eline silah alarak bambaşka biri yolunda koşan Ryan bir terör örgünün başı olan Süleyman la savaş içerisinde bulacaktır kendisini. Bu savaşla beraber finansçılığı tamamen bırakan Ryan ı bundan sonra çok daha zorlu görevler bekliyor olacaktır. Bakalım bu zorlu görevler karşısında Ryan nasıl çözümler bulacak? Imdb seyircilerinde 8.2 gibi yüksek bir puan alan yapımımızın senarist koltuğunda Carlton Cuse yer almıştır. Amazon yapımı olan dizimizin hali hazırda 1 sezonu bulunmaktadır. Ortalama bölüm süresi 60 dk olan dizimizi sizler için sitemize eklemiş bulunmaktayız. dizimy.net olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Amerilka
 • 60
 • IMDb 8.2
 • 258
 • 0
Sherlock
İncele
Sherlock
İzlerken izleyicilerin hayranlık duyduğu gelmiş geçmiş en iyi dizilerden olan Sherlock dizisini sizler için sitemize eklemiş bulunmaktayız. Dedektif dizileri arasında en iyi yapıtlardan olan dizimizde dedektifimiz İngiltere de yaşan ve polislere çözülmesi olanaksız olayları çözerek eğlenen biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Polislerin dedektifimizi pek sevdği sölenemez doğrusu, bunun nedeni ise dedektifmizin aşırı derecede detaycı olması ve kişilerin açıklarını direlt yüzlereine vuruyor olması sebebiyle kimse hoşnut değildir. Bu sebeplerden dolayı kimse Sherlock ile iyi geçinememektedir, bir kişi haricinde: eski bir asker olan Doktor Watson. İngiltere taşınmış olan Watson ev arayışı içerisindedir. ve yolu Sherlock ile kesişir. Zaman içerisinde Sherlock ile beraber olayların peşinden giden Doktor Watson da bu işlerde kendisini geliştirmeye başlamaktadır. Sherlock  ise çözdüğü olaylardan artık eskisi gibi zevk almamaktadır. Daha büyük ve çözlmesi daha zor olaylar peşinde koşmaktadır. Aşırı egosu ile ve gösterişi seven hareketlerinin altında yatan düzgün kişiliği ile olaylar karışacaktır. Sherlock un en büyük düşmanı olan ve Sherlock un bile yeri geldiğinde korkmasına sebep olacak kişi Moriarty ile başı dertte olan Moriarty un başından bakalım neler geçecektir. Dizimizin konusu içerisinde dedektifimiz çok fazla sayıda olay çözsede onun için en büyük savaş Moriarty ile olan savaş olacaktır ve haliyle en büyük olayda. Bakalım dedektifimiz Moriarty karşısında nasıl bir tavır serilecek ? Imdb seyircileri tarafından 9.3 lük çok yüksek bir puan alarak dünya gündemine oturmuş olan dizimiz baş rol oyuncular olarak karşımıza  Benedict Cumberbatch, Martin Freeman, Rupert Graves ve Una Stubbs çıkmaktadır. Senaryosunun Mark Gatiss ve Steven Moffat un üstlendiği dizimiz aynı zamanda  1 Golden Globe Adaylığı. Diğer 86 ödül & 159 adaylık ödüllerine layık olmuştur. Nefes kesecek dizimizi izlerken sizlerinde aynı hisleri yaşayacağınızdan eminiz. İyi seyirler dileriz.dizimy.net
 • 2010
 • Amerika,İngiltere
 • 90
 • IMDb 9.3
 • 300
 • 0
The Passage
İncele
The Passage
İnsanlara insanlardan daha fazla zarar verecek başka bir varlığın olmadığının kanıtı niteliğinde bir dizi ile karşınızdayız. Yeni yıla yeni dizilerle girin FOX kanalı yapımı olan dizimiz, dizi sevenlerin hayli dikkatini çekmeyi başarmıştır. 2019 yapımı olan dizimizin konusu askeri deney sonrası ortaya çıkan bir insanlık faciasını ele almaktadır. Devlet büyükleri tarafından tüm herkesten gizlenerek yürütülen askeri geliştirme çalışmaları sonucunda çıkan aksilikle beraberinde hastalık tehlikesi görülür. Zamanlar bu çalışmalar sonucunda bir virüs oluşacaktır ve bu virüs tüm insanlığı yok oluşun eşiğine getirecektir. Bu virüsle evrim geçirenlere vampir denilmeye başlayacaklardır. Evrimleşen vampirler doğalara gereği artık bir insan değil adete insan kanına aç canavarlara dönüşeceklerdir. Bu açlıkla beraber gittikleri her yerde nüfuslarını arttıran vampirlere Amy ve çevresindeki sağlıklı insanların iki seçeni tek olacaktır. Boyun eğip geriye kalan hayatı vampir olarak yaşamak ya da bunlara karşı mücadele edip insanlığı kurtarmak. Bakalım Amy ve çevresindekiler pes mi edecekler yoksa insanlık için mi çabalayacaklar? Dizimizin başrol oyuncularının Brianne Howey ve Belcher'ın yer aldığı dizinin heyecan dolu anlar yaşamanızı sağlayacağına inanmaktayız. İyi seyirler dileriz.dizimy.net
 • 2019
 • ABD
 • 44
 • IMDb 7.4
 • 273
 • 0
The Terror
İncele
The Terror
Bir hayatta kalma mücadelesine tanıklık etmek ister misiniz ? 1919. yüzyılın ortalarında Northwest Passage'a doğru hareket eden bir Kraliyet donanmasının başından geçenler bize anlatılmaktadır. Northwest Passage yani Kuzeybatı Geçidi adı verilen bu yere yolculuk eden Kraliyet donanması uzun yolculuğa haırlık yapacaklardır lakin her ne kadar hazır olduklarını düşünseler de aslında hiçte hazırlıklı olmadıklarını anlayacaklardır. Geçide ilk kez gidecek olan donanma geçidin yaşam koşulları ve fiziki koşulları hakkında yeteri kadar bilgi sahibi değillerdir. Geçide yaklaştıkça yaşananlar sonucunda donanmada kaos durumu oluşacaktır. Gün geçtikçe korkuları yüzlerinden okunan donanmanın yardımına gelebilecek kimse de bulunmamaktadır. Tek kalan donanma ekibin bu yolculuğu onlar için bir korku yolculuğuna dönüşecektir. Git gide insanları psikolojisi bozularak düşüncesizce hareket edeceklerdir. Bakalım bu korku dolu yolculukta donanma ekibini neler beklemektedir? Dizimizin konusu genel olarak bu şekildedir. İzleyicilerin 2. sezonu heyecanla beklediği yapımımız Imdb seyircileri tarafından 8.1 lik gayet güzel bir puan almış durumdadır. Başrolünde  İngiliz oyuncu Jared Harris'un yer aldığı 2018 yapımı dizimizin senarist koltuğunda David Kajganich yer almakta. Ortalama bölüm süresi 1 saat olan dizimizi sizler için sitemize ekledik. dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • ABD
 • 47
 • IMDb 8.1
 • 315
 • 0
Gen: Lock
İncele
Gen: Lock
Uzay, bilim ve gelecek dünya konulu dizileri sevenlere kesinlike izleyin dediğimiz bir yeni dizi ile karşınızdayız. 2019 senesinde ilk sezonu ile vizyona giren dizimizin konusu genel olarak şı şekildedir. Dünyamızın gelecek zamanlarında, dünya geneli bir kaos ortamında yetişmiş olan yeni bir nesil. Aşırı derecede güçlü konumdakiler tüm dünyayı fethetmekle tehdit ederek 50 yıldan fazla bu kaosa neden olmaktadırlar. Robotları kontrol ederek kaostan kurtulmaya çalışan yeni neslin, dünyayı kurtarmak için herşeylerini vermeye hazır olmaları gerekmektedir. Dizimiz genel olarak silahlı robotları kontrol eden ve kaosu ortadan kaldırmaya çalışan genç nesli konu almaktadır. Animasyon sevenler için kesinlikle izleyin diyebileceğimiz dizi olarak karşımıza gelen Gen: Lock yapımının yönetmen koltuğunda Gray G. Haddock yer almaktadır. Oyuncuları ise Game of Thorones dizisinden hatırlayacağımız Maisie Williams yer almaktadır. Bölüm başı ortalama 30 dk süren yapımımız animasyon, aksiyon ve bilim kurgu içeriklidir. Yeni yapımımızı sizler için sitemize eklemiş bulunmaktayız. dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • ABD
 • 32
 • IMDb 8.8
 • 352
 • 0
Hanna
İncele
Hanna
2019 yılına yeni ve seyircilerin ilgisini çeken dizilerle devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde Amazon kanalı aracılığı ile vizyona girmiş olan dizimizi siz izleyicilerimiz için sitemize eklemiş. Dizimi konu itibari ile Hanna adlı karakterimizin hayatını ve ilginç olayları ele almaktadır. Hanna babası ile büyüyen genç bir kız. Kızının her konuda gelişmesini isteyen babası Hanna yı büyük bir disiplin ile eğitmektedir. Kendisinin bildiği her şeyi kızına da aktarmaktadır. Aşırı çalışmalar sonucunda aşırı derecede güçlere sahip olmaktadır. Hanna olağan dışı savunma mekanizmasına ve aynı şekilde avlanma becerilerine sahip bir şekilde ormanda yaşamaktadır. Bu 15 yıllık çabaların ardından Hanna bir arayış yoluna girecektir. Bakalım bu yolculukta Hanna yı neler beklemektedir? Dizimizin konusu genel olarak bu şekildedir. 2011 senesinde aynı adla çekilmiş olan filmin uyarlaması niteliğinde olan dizimizin senarist koltuğunda haliyle David Farr oturmaktadır. Marissa karakteri olarak karşımıza Mireille Enos çıkmaktadır. Dizimizi sizler için sitemize full hd kalitede yükledik. Keyifli seyirler dileriz.dizimy.net
 • 2019
 • ABD
 • 50
 • IMDb 8
 • 313
 • 0
Yakusoku no Neverland
İncele
Yakusoku no Neverland
Bu sene yeni vizyona girmiş olan amimemiz ile sizleri buluşturmuş bulunmaktayız. Konu itibari ile ilginç bir serüvene sahip olan animemiz Lutüf yetimhanesi adında ki yetimhanedeki ilginç olayları bizlere sunmaktadır. Konumuza kısa bir şekilde değinelim. Dediğimiz gibi bir yetimhane vardır. Bu yetimhanedeki çocukların hepsi huzurlu ve mutlu bir şekilde yetişmektedir. Evlatlık alınmış olan bu yetimlerin istekleri her şey yerine getirilmiş. Sürekli olarak eğitilen yetimler her ne kadar sınav telaşında olsalar da yazılı sonrası bolluk içerisindeler. Çok rahat ve ferahlık içerisinde, sıkıntı çekmeden büyümelerine karşılık tek şey yapmalıdırlar. Yetimhanenin dışına çıkmamak. Peki neden dışarı çıkmaları istenilmemektedir ? Bizler gibi bu soruun peşine düşen iki cesaretli genç, kapıya doğru sessiz bir şekilde yanarlar ve hiç beklemedikleri bir şeyle karşılaşırlar. Kendilerinin şeytani varlıklar için bir besin olduklarını öğrenen kahramanlarımız,bu yaratıklar için iştah kabartıcı bir besin durumundadırlar. Zamanlarının çok az kaldığını hissederler ve yetimhaneden kaçmak için çabalayacaklardır. Konumuz genel olarak bu olay örgüsü üzerine şekillenmektedir. Imdb seyircileri tarafından 9.1 lik yüksek bir puan alan yapımımızı size değerli seyircilerimiz için eklemiş bulunmaktayız. Dileriz ki seyrederken keyifli dakikalar geçirirsiniz.dizimy.net
 • 2019
 • Japan
 • 23
 • IMDb 9.1
 • 305
 • 0
Suburra: La Serie
İncele
Suburra: La Serie
Suç, politika ve mafya üçlemesinin olduğu biri diziyi sitemize eklemiş bulunmaktayız. Olayımız İtalyan suç örgütlerinin çatışması içerisinde olayların seyrini değiştiren üç kahramanı ele almaktadır. Roma nın sahil kasabalarından biri olan Ostia nın nasıl kumar ve suç örgütlerinin merkezi haline geldiğini bizlere anlatan filmimizin konusu şekillendiren 3 kişi vardır. Kirli işlerin merkezi haline gelmiş olan Ostia yı ele geçirmek için savaşan grupların zayıflığını fırsat gören üç düşman, ortak çıkarları için bu fırsatı değerlendirirler. Bu kargaşa içerisinde kendi menfaatleri doğrultusunda üçlü koalisyon kurulur ve Ostia nın asıl sahipleri yavaş yavaş güçlerini arttırırlar. 2017 de ilk sezonu ile beğenileri toplayan yapımımız bu senede geçmiş yılı aratmayacağından eminiz. Yaptığımız araştırmalar sonucunda filmi izleyenleri büyük bir kısmının beğendiğini ve filmi önerdiğini saptadır. Bizde sizler için diziyi sitemize eklemiş bulunmaktayız. Imdb den 8 gibi yüksek puan alan bu yapımın yönetmen koltuğunda  Daniele Cesarano, Barbara Petronio bulunmaktadır. İtalyan yapımı olan dizimizin oyuncuları ise şu şekildedir: Francesco Acquaroli, Alessandro Borghi, Adamo Dionisi. İtalyan suç örgütlerini bizlere ekrana getiren dizimizi izlerken dileriz ki sizler de keyifle izlersiniz. dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2017
 • İtalya
 • 52
 • IMDb 8
 • 263
 • 0
Wayne
İncele
Wayne
Yeni yılımızın gözde dizilerden birini daha sitemize eklemiş bulunmaktayız. Dizimiz çıktığından bu yana kendisini seyircilere izlettirmiş aynı zamanda seyircilerin beğenisini almış bir yapım. Senaristliğini The Troop yazarlığını ise Shawn Simmons yapmaktadır. Dizimizin konusuna kısaca değinelim. Diziminz, Wayne adlı bir gencimizin ve beraberinde çevresindeki insanların başından geçen aksiyon dolu anları bize seyir ettirmektedir. Del, Wayne'in sevgilisi aynı zamanda Wayne yi doğru zamanda ve yerlerde uyarabilen bir karaktere sahip biri. Wayne ye bağlı ve onu seviyor. Wayne, babasının ölümünü araştırmakta aynı zamanda babasının ölümünden önce ortalıktan çalınan bir arabayı aramakta. Ancak Wayne'nin bu arayışı ile beraber kendisi ve sevgilisini kanlı ve aksiyon dolu süreçler bekleyecektir. Bakalım Wayne babasının ölünden sorumlu olanları bulabilecek mi? Dizimizde Wayne karakteini canlandıran baş rol oyuncumuz Mark McKenna, Del karakterine ise Ciara Bravo hayat vermektedir. Bu isimleri Overlord Operasyonu filminden hatırlamışsınızdır. Orada olduğu gibi burada da oyunculuk performansları izlenmeye değer. Yapımımızı siler için full hd kalitesinde sitemize eklemiş bulunmaktayız. Dileriz ki izlerken keyfili zamanlar geçirirsiniz. dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • 36
 • IMDb 8.7
 • 281
 • 0
Roswell, New Mexico
İncele
Roswell, New Mexico
Yeni yapımlardan olan Roswell, New Mexico konu olarak dikkat çeken bir yapım olarak karşımıza çıkmaktadır. Dikkat çeken konuyu kısa olarak sizlerle paylaşalım. Bundan 10 yıl önce Roswell denen bir yerde Liz adında genç güzel bir kız yaşarmış. Liz'in ablası Rosa'nın ölümü ile Roswell de kalmak istemeyen Liz, buradan uzaklaşmıştır. Fakat ablasının ölümünden 10 yıl sonra tekrarda Roswell e gelmek zorunda kalır. Babası kötü bir şekilde hastalanmıştır. Aşktan kaçılmaz cümlesinin tam karşılığını bize yansıtmaktadır, çünkü burada çocukluktan unutamadığı Max ı tekrardan görür. Liz ve Max birbirlerine aşık olmuşlardır. Fakat ortada can sıkıcı bir durum vardır. Max aslında dünyadan değil bir uzaylıdır. Max gibi ailesi de uzaylı olarak bu dünyada kimliklerini gizleyerek yaşamak zorunda kalmışlardır. Max ın uzaylı oluşu ve Liz ile birbirlerine aşık olmaları durumu daha da çıkmaza sokacaktır ve işler pekte istedikleri gibi gitmeyecektir. Yapımımız kalite olarak bizleri tatmin etti. Oyuncuların oyunculuk performansı ile 1 saatlik bölümleri sıkılmadan izleyeceğini düşünüyoruz. Bakalım heyecan dolu bu karmaşıklıkta Max ve Liz i neler beklemektedir. dizimy.net ekibi olarak sizlere iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • 45
 • IMDb 5.8
 • 264
 • 0
One Piece
İncele
One Piece
Gelmiş geçmiş en iyi anime dizisi olan One Piece, soluk kesen konusu ile 20 yılı aşkın süredir hala seyircileri kendisine bağlamayı başaran nadir yapımlardan biridir. Konu olarak herkesin dikkatini üstüne çeken Japon yapımı animemiz Imdb den 8.6 gibi yüksek bir rakamı almış durumdadır. Konudan bahsedecek olursak. G.D.Roger, kendisi deniz korsanların en güçlüsü ve lideridir, aynı zamanda en zengini. Korsanların lideri olan kral üzün yıllar sonunda haliyle yaşlanmış durumdadır.Çok zengin olan bu korsan kral tüm hazinelerini korsanlara vermek istemektedir. Ancak en iyi denizciye.  Henüz bir korsan kral olacak kadar iyi denizci ortalıkta olmasa da, bu hazineye ulaşmak isteyenlerin sayısı çoktur. Bu yarışta en etkili olan 7 savaş lordu vardır. ve bunlar birbirleri ile mücadele ederler. Tek hedef hazinedir.Japon yapımı olan anime konusu bu şekilde sürmektedir. Bakalım 7 savaş lordundan hangisi korsan kral olarak büyük hazineye sahip olacaktır? Anime'nin senaristlik koltuğunda Eiichiro Oda'nın oturduğu yapımı sizlerle full hd kalitede buluşturma gayreti içerisinde olacağız. Dileriz ki sizlerinde keyifle izleyeceğiniz bir yapım olur.dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 1999
 • 25
 • IMDb 8.6
 • 371
 • 0
Black Monday
İncele
Black Monday
Amerikan usulü komedi dizilerinden biri olan Black monday, Wall Street'in çöküşünün anlatıldığı bir yapımdır. 1987 senesi öncesi ve sonrasını dile getiren yapımımız, ShowTime  kanalının en yeni ve dikkat çeken dizilerindendir. Dizimizin baş rolünde pek çok süper kahraman dizi ve filmlerinden hatırlayacağımız Don Cheadle yer almaktadır. Yakın zamanda Avengers serisinin son filminde yani sonsuzluk taşında oynamış olduğunu hatırlamaktayız. Oradaki rolünde başarılı bir grafik sergileyen Don Cheadle, bu dizide de aynı başarıyı göstereceğine inanmaktayız. Dizi yapımcısı Seth Rogen, senaristi ise daha önce Arkadaşımın Aşkı filminide yazan yazar Jordan Cahan. Kara Pazartesi yi bir güldürü olarak bir de bu şekilde izleyin. Zira o yıllarda baya dramatik anlara sahne olan bir olaydı ve binlerce kişinin işsizlikle cebelleşmesine sahne olmuştu. Dizi bu yönleri biraz daha mizahın ağır bastığı bir biçimde anlatacak. www.dizimy.net ekibi olarak izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • ABD
 • 35 dk
 • IMDb 7.2
 • 280
 • 0
The Punisher
İncele
The Punisher
Dizimiz daha öncesinde Daradevil filminden hatırladığımız Frank Castle!ı odak noktası olarak ön plana getirmiştir. Eski deni piyadesi olan Frank Castle!ın eşini ve çocuğu yer altı adamları tarafından öldürülür. Bu olay üzerine Frank Castle tek şey düşünmektedir: İntikam. İntikam peşinde koşarken adaletsizlik ve zülme karşıda mücadele eden baş rolümüz kahraman olma yolunda emin adımlar atmaktadır. Bu intikam yolun Punisher olmaktadır. İsminin hakkını vererek ailesini katledenlere kendine has teknikleri ile büyük acılar çektirmektedir. Konumuz genel olarak bu örgü üzerine olmakla beraber izlenmeye değer bir netflix yapımıdır. Bu sene 2. sezonu çıkacak olan dizimizin yapımcısı, Hannibal ve Narco gibi dünya çapında tanınmış dizilerden hatırlayacağımız  Steve Lightfoot'dur. Dizimiz top250 de en iyi dizilerden biri olup Imdb den 8.6 gibi yüksek bir skorla karşımıza çıkmaktadır. Ortalama bölüm süresi 50 dk ile 1 saat arası değişen dizimizi, full hd kalitesinde türkçe altyazı seçeneği ile eklemiş bulunmaktayız. Umarız ki sizlerde diziyi keyifle seyredersiniz.dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2017
 • ABD
 • 53
 • IMDb 8.6
 • 283
 • 0
12
SON YORUMLAR
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden www.dizimy.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
Yabancı Dizi izle - Anime izle