Bilim kurgu ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Bilim kurgu
Iron Fist
İncele
Iron Fist
Gücünü nerede ve ne zaman kullanması gerektiğini konusunda profesyonel olan Iron Fist, dövüş sanatları konusunda uzmandır. Gücünü bir ejderhadan aldığı darbeyle kazanmıştır. Yıllardır uzak kaldığı şehrine (New York City) geri dönen Danny Rand benzersiz yeteneklerini ve dövüş sanatları konusundaki uzmanlığını yolsuzlukla mücadele ve kötülerle savaşmak için kullanır.
 • ABD
 • 55dk
 • IMDb 7.5
 • 254
 • 0
Black Mirror
İncele
Black Mirror
Black Mirror, akıl almaz bir senaryo ile izleyicinin tüylerini ürperten, tehditkâr ve sürükleyici gerilim sahneleriyle soluk soluğa izlenen bilim kurgu ve gerilim dizisidir.Dizi KonusuYakın gelecekte hafıza implantları taktırarak puan toplayan ve bu şekilde hayatlarını sürdürmeye çalışan insanların nasıl ayakta kalmaya çalıştıklarını anlatmaktadır. Bu hafıza implantları ile insanlar ne görüp ne duyuyorsa kayıt altına alırlar ve bu kayıtlar ayakta kalabilmeleri için tek çıkış yoludur.Hayatımıza giren teknolojinin ileriki dönemlerde nasıl bir tehlikeye dönüşeceği ve hayatları nasıl esir aldığı, hatta insanların nasıl teknoloji kölesi olduğu anlatılır.İnsanlar bitmek bilmeyen isteklerini durduramaz ve hafızalarını dahi teknoloji ile yönetmek isterler, oysaki karşılarına çıkacak tehlikenin farkında değildirler. Kayıt altına alınan her hatıra bir bakıma nefret ve kinin bir araya toplandığı ve unutma duygusunun yitirildiği bir atmosferde; özlem ve hasret duyguları ile insanların nasıl bir canavara dönüştüğü anlatılır.İngiliz Başkanı’ nın kaçırılması ile başlayan dizi, sosyal medyada haberin asla yayılmasının engellenmemesi sonucu ortaya çıkan olaylarla devam ediyor. Özünde dizi her bölümü ayrı bir film niteliğinde olduğu için her bölümde teknolojinin hayatımızı nasıl mahvettiği ayrı bir senaryo ile anlatılıyor.Dört yanı ekranlı olan odalarda devamlı reklam izlemek zorunda kalınıyor ve bunun haricinde geçen zamanlarda devamlı pedal çevriliyor. İnsanların bundan kurtulması için tek çare ise bir Hot Shot ismindeki yarışmayı kazanmaktır ve bu da hiç kolay değildir.
 • 2011
 • İngiltere
 • 22dk
 • IMDb 9.0
 • 270
 • 0
The Rain
İncele
The Rain
The Rain’ de; insanları ciddi anlamda tehdit eden bir virüsten kurtulmak için yeraltı sığınağına saklanan Simon ve Rasmus isimli iki kardeş; bu beladan kurtulmanın yolunun babalarında olduğunu düşünerek yola çıkarlar. Ancak bu arayış onlar için oldukça tehlikelidir. İki kardeşin içerisinde bulunduğu gençler bu virüsten kurtulabilen tek kişiler olmuşlardır.Dizi KonusuVirüs tamamen yağmur yolu ile bulaştığı için kurtulmanın tek yolu kapalı bir alanda saklanmaktır. Bu saklanış yaklaşık 6 yıl sürer ve kurtulanlar bir araya gelir. Yol boyunca oldukça büyük tehlikeler yaşayan grup kimseye güvenmeme, yabancı kişilerle konuşmama ve dostluk bağlarını sıkı tutma konusunda hassastırlar. Buna çok dikkat etmeye çalışırlar. Simon ve Rasmus arasındaki bağ, Martin ve Beatrice’in kıskançlığına sebep olur. Yolda bir malikâneye denk gelirler ve burada bir gece konaklama yaparlar.Zamanla Rasmus ve Betrice arasında yakınlaşmalar olur. Ancak bulundukları sığınak onlara rahatsızlık verici bir sır saklamaktadır.Patrick’ ten bilgi almaya çalışan silahlı bir grup Rasmus’ un korkunç bir keşif sonrası çözülmesine sebep olur.Sonunda grup aradıkları yere ulaşır. Ancak burada Simon kardeşi Rasmus, babası ve virüs hakkındaki gerçekleri öğrenir. İşi sonunda başkalaşan sebepler herkesi şaşırtacaktır.Dizi içerisinde birbirinden çok farklı kişilik yapısında olanlar bulundukları zorlukta bir arada olurken zamanla uyum sağlamayı öğrenebilmiş ve güzel arkadaşlık kurabilmiş karakterlerdir.Dizi boyunca tehlike ve gerilim peşinizi bırakmayacaktır.
 • 2018
 • ABD
 • 45dk
 • IMDb 6.4
 • 316
 • 0
Boruto: Naruto Next Generations
İncele
Boruto: Naruto Next Generations
Eski bir anime olan Naruto nun devamı niteliğinde olan Boruto yu sizler için sitemize eklemiş bulunmaktayız. Narutoyu genel olarak hatırlayacak olursak Naruto köyde yaşayan biri ve köyünün kahramanı olarak güçlü bir ninja olarak kötülüklerle mücadele etmeyi kafaya koymuş biri idi. Nitekim bunun için çok çalışmış ve dediklerini de yapmıştı. Naruto konusu ve işleyişi ile çok fazla beğeni toplamıştı. Boruto ise Narutonun çocuğu olarak karşımıza çıkıyor. Tabi ki de Naruto yok yapımda. Zaman olarak günümüz teknoloji çağının olmuş olması diziyi daha da ilgi çekici kılmaktadır. Boruto konu olarak yeni nesil ninjaları ele almaktadır. Senaryosu her ne kadar başarılı olsada izleyicilerin yakındığı ortak nokta ise güçlü bir düşman olmamasıdır. İntikam yolunda sürekli emin adımlarla koşan Boruto nun karşısına kim gelirse gelsin yeteri kadar güçlü olamayacaktır ama onun dışında dizimiz izlenmeye değer bir anime olarak karşımızdadır. İntikamın odak noktası oladuğu bir anime olan Boruto bakalım bizlere neler sunacak? dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2017
 • Japan
 • 24
 • IMDb 7.7
 • 390
 • 0
Black Clover
İncele
Black Clover
Anime severler için tekrardan güzel bir anime ile sizleri buluşturuyoruz. Konusu ile bizlerin ve izleyen herkesin dikkatini çekmeyi başaran yapımımız konu olarak şu şekildedir. Büyü severler için güzel bir yapım olan Black Clover genel olarak Asta ve Yuno adındaki iki yetimn hayatını ele alırlar. Asta ve Yuno küçük yaşta yetim kalmış ve yetimhaneye bırakılan kişilerdir. Bu ikili tüm dünyaya kafa tutarak büyücülük konusunda en iyi olacaklarını söylemişlerdir. Haliyle bu ikili arasında büyük bir iddia olur ve yarışırlar. Zaman geçtikçe ikili büyü ve diğer konularda kendilerini geliştirirler. Lakin Yuno  arkadaşına göre daha hızlı öğrenir ve ülke  çapında en iyi büyücü olur. Bunun üzerine Asta inatçı kişiliğini konuşturur ve çok fazla çalışacaktır. Bu çalışmalar sonrası çok hızlı bir şekilde en iyi büyücülerden olur. Animemizin konusu genel olarak bu şekildedir. Yapımımız Imdb seyircileri tarafından 7.7 lik güzel bir puan alarak dikkatleri üzerine çekmiştir. Bölüm başı ortalama 30 dk süren yapımımızı izlerken iyi seyirler dileriz. dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2017
 • Japonya
 • 24
 • IMDb 7.8
 • 349
 • 0
Siren
İncele
Siren
Yönetmenliğini  Eric Wald ve Dean White yaptığı fantastik dizi severler için 2018 martında vizyona giren dizi ile karşınızdayız. Dikkat çekici konusu ile izleyicilerin ilgisini çeken Siren konu olarak bir deniz kızının başından geçenleri anlatmaktadır. Dizimizin konusu konum olarak Bristol Cove da geçmektedir. Bristol Cove, eski zamanlarda deniz kızlarının varlığına inan ve okyanus canlıları ile savaş içerisinde olan bir kasabadır. Günlerden bir gün okyanustan kıyıya bir kız vurur. Bu Bristol Cove kasabasında yaşayanların dikkatini çekecektir. Bu kızın aslında bir deniz kızı olduğu anlaşılacaktır ve ortalık gerilecektir. Deniz kızının tekrardan ortaya çıkması ile bir savaş başlayacaktır. Denizdekiler ve insanlar okyanustaki tüm hakimiyeti ele geçirmek için büyük bir savaş içerisinde olacaktır. Bu savaşta baş rol oyuncularımız Alex Roe, Eline Powell, Fola Evans-Akingbola olarak karşımızda. Bakalım savaşta kimler galip gelecektir. Denizdekiler kendilerine ait olanı savunabilecek mi ? İnsanlar istediklerini alabilecek mi ?Acımasız bir savaş olan dizimizi sizler için sitemize eklemiş bulunmaktayız. dizimy.net olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Amerika
 • 42
 • IMDb 7.1
 • 317
 • 0
Doom Patrol
İncele
Doom Patrol
DC nin 2019 yılına girmesi ile karşımıza çıkardığı süper kahramanların olduğu çok güzel bir dizi ile tekrardan karşınızdayız. Yarın itibari ile vizyona girecek olan dizimizin konusu bir dizin araştırmaların ardından meydana gelen kahramanların hikayesini anlatmaktadır. Bu araştırmalar sonucunda ölen birçok kişi olaacaktır lakin bazı kişiler vardır ki bu değişimler sonrasında birer kahraman olacaklardır. Elasti-Girl, Negative-man ve Niles Caulder gibi kahramanların meydana geldiği dizimizde bu kahramanlar ve daha bir çoğunu baş rol olarak göreceğiz. Kahramanlarımızın özelliklerinden bahsedecek olursak ilk olarak liderden bahsetmek gerekir.  Niles Caulder, kahramanlar arasında en zengin ve aynı zamanda en zekisi olan lider, uzunca bir zaman ülkenin generalinin kuklası olarak yaşamıştır. Aşırı zekasının da becerisi ile generalin boyunduruğundan kurtulan liderimiz generali devirir. Bunun sonucunda ise ne yazık ki tekerlekli sandalyeye mahkum kalır. Bundan sonra tek düşünçesi insanları dünyadaki kötülüklerden kurtarmak olan Niles Caulder, Doom Patrol u kuracaktır. Diğer karakterimizden de bahsetmek gerekirse. Negative-man, yani  Larry Trainor. Negative Man süper hızlı olması ve uçabilmesi ile bilinmektedir. Bunlara ek olarak talihsiz bir kaza sonucu vucudu yanan kahramanımız çevreye radyoaktif yayabilecek duruma gelmiştir. Dizimizle ilgili daha fazla spoiler vererek sizleri sıkmak istemiyoruz bu yüzden sizleri dizimizle baş başa bırakıyoruz. İlk sezon olarak  13 bölüm olarak karşımıza çıkması beklenen dizimizi sizlerle full hd kalitesinde dizimy.net farkı ile buluşturma amacındayız. dizimy.net olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • ABD
 • IMDb ?
 • 392
 • 0
Release the Spyce
İncele
Release the Spyce
dizimy.net olarak siz anime severler için araştırarak bulduğumuz yeni animemiz ile sizler için sitemize eklemiş bulunmaktayız. Anime dizimiz 2018 yılı sonlarında çıkmış olup çıktığı günden bu yana anime sevenlerin ilgisini epey çekmiş durumdadır. Yapımımızın konusu başarılı bir liseli kızın başından geçen olayları bizlere izletmekte. Dizimizin konusunu kısaca anlatalım.  Momo, lise öğrencisi güzel ve çalışkan bir kız, aynı zamanda iyilik sever bir insan yapısı olan kahramanımız insanları koruyan ve dünyada barışı sağlamayı çalışan bir ekibe üyeymiş. Tsukikage teşkilatına yeni üye olan kahramanımız Momo işinde daha yenidir. Arkadaşları ile ile gizli bir şekilde bu teşkilat aracılıpı ile insanları koruyan kahramanımızı çok zorlu yollar beklemektedir. Gerekse tecrübesiz olması gerekse arkadaş ortamı. Bakalım kahramanımız dünyada barışı sağlayabilecek mi ? Animemizin konusu kısaca bu şekildedir. Konuyu daha fazla anlatarak sizlere spoiler vermek istemiyoruz. Bundan dolayı sizleri anime dizimiz ile baş başa bırakıyoruz. dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Japonya
 • 23
 • IMDb 8
 • 298
 • 0
Weird City
İncele
Weird City
Her bölümü ile sizleri alıp götüren ve heyecanladıracak olan Weird City dizisini sizlerle buluşturma hedefindeyiz. Youtube Premium un yeni dizilerindei olan dizimiz Weird adında bir şehir geçen ilginç olayları ele almaktadır. Her bölümü ile farklı konuları ele alacak olan dizimiz önümüzdeki günlerde sizler için dizimy.net da olacaktır. Bölüm bölüm ayrı konularda olacağı için tavsiye niteliğinde filmler serisi tarzında olacaktır. Ama dizide işlenecek konuların genel olarak gündelik problemler ve sıkıntılar olacağını söyleyebiliriz. Dizimizin senaristi ise Oscar ödüllü Jordan Peele olduğundan, dizimiz büyük bir beklenti içerisinde ortalığı kasup kavurmaktadır. Dizimiz komedi ve bilim kurgunun harmanlandığı dizimiz önümüzdeki günlerde vizyona girecektir. Merakla beklenen dizimizi izlerken şimdiden sizler için iyi seyirler dileriz. dizimy.net
 • 2019
 • Amerika
 • 30
 • IMDb ?
 • 296
 • 0
Manifest
İncele
Manifest
Dizi sevenler için tavsiye niteliğinde olan yeni bir dizimizi sizler için eklemiş bulunmaktayız. 2018 yapımı olan Amerikan yapım dizimiz geçtiğimiz günlerde vizyona girmişti. Ortalama süresi 45 dakika süren dizimiz gizemli konusu ile dikkatleri üzerine çekmiş bulunmaktadır. Imdb seyircileri tarafından 7.4 gibi ortalama üzerinde bir puan elde etmiş olan dizimizin konusunu genel olarak anlatalım. Dizimiz enteresan bir o kadar ilginç ve gizemli bir uçuşu anlatmaktadır. Uçuş normal bir şekilde sürerken anormal bir durum gerçekleşir. Bu durum sadece uçakta olanları etkileyerek normal dünyada etki etmemiştir. Bu gizemli olay sonrasında uçaktakiler zamanda yolculuğa çıkıp uzun bir yol olacaktır. Bu ilginç uçuşla beraber dünya zamanı dışında kalan insanlar ilginç olaylarla karşılaşırlar. Dünyaya 5 yıl sonrasında dünyaya geri döndüklerinde herkesin gözü uçak ve içindeki insanlarda olacaktır. Bakalım bu uçuşla beraber yolcularımızın başından neler geçecek? 1. sezonu süren dizimizi sizler için sitemize eklemiş bulunmaktayız. dizimy.net olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Amerika
 • 42
 • IMDb 7.4
 • 403
 • 0
The Umbrella Academy
İncele
The Umbrella Academy
Netfilx yapımı olan ve vizyona girmesi dört gözle beklenen fantastik bir dizi ile karşınızdayız. 2018 yılı yapımı olan dizimiz genel olarak kahramanlık hikayesini bizlere sunan ve ilginç olaylarla bizleri büyüleyen bir senaryoya sahiptir. Dizimiz zaman olarak 20. yüzyılın sonlarında geçmektedir. Bu zaman içerisinde dünya genelinde enteresan bir olay gerçekleşir. 43 kahraman birden dünyaya doğmaktadır. Normal bir şekilde. İşi ilginç kılansa onların doğum şekli çünkü bir gün öncesinde bile hamilelik belirtisi olmayan kadınlar hamle olduklarını fark ederler ve 24 saat içerisinde 43 bebek dünyaya gelmekteler. Zengin bir sanayici aynı zamanda iş adamı olan Sir Reginald Hargreeves, 6 tane bebeği bulur ve evlat olarak alır. Büyüdükleri ile birbirleri ile çok iyi anlaşamayan kahramanlarımız ayrı yollara giderek her biri kendi yollarına bakarlar. 20 li yaşlara kadar birbirlerinden ayrı yaşarlar. Lakin onları kader yine bir araya getireceklerdir. Babalarının ilginç bir şekilde ölümü ile kahramanlarımız bir araya gelirler. Babalarının esrarengiz olaylarını araştıran kahramanlarımız aynı zamanda dünyayı da tehlikelerden kurtaracaklar. Bu süreçte çok ilginç olaylarla ve zorlu durumlarda kalacak olan kahramanlarımız bakalım bu  yolda nelerle karşılaşacaklar. İlginç olayları ile bizleri sabırsızlandıran dizimiz 15 şubatta sizlerle dizimy.net ayrıcalığı ile buluşturacağız. Senaryosu Jeremy Slater tarafından yazılan dizimizin bölümleri ortalama 1 saat olması beklenmektedir. Fantastik severler için tavsiye itelikte olan dizimizi izlerken iyi seyirler dileriz.dizimy.net
 • 2019
 • Amerika
 • 60
 • IMDb ?
 • 290
 • 0
Tate no Yuusha no Nariagari
İncele
Tate no Yuusha no Nariagari
Anime severler için sitemize bir anime dizisi daha eklemiş bulunmaktayız. Sürkahraman anime dizileri arasında göze çarpan ve izlenmesi gereken animelerden olan yapımımız yeni yılla beraber vizyona girmişti. Yapımımız genel olarak süper kahraman olan Naofumi nin başından geçen zorlu süreçleri işlemiş durumdadır. Bizleri paralel evrenle ilgili güzel dakikalar yaşatan Naofumi nin hikayesi neymiş gelin kısaca değinelim. Naofumi, dediğmiz gibi dünyalı bir süper kahraman ve kendisi gibi bir grupla beraber hareket eder. Naofumi ve diğer grup arkadaşları bir görev amaçlı paralel evrene gönderilir. Naofumi nin ilk görevi olduğu için grubun tecrübesiz ve zayıf halkası olarak görülür. Naofumi nin tecrübesizliğinden dolay dier grup arkadaşları ona ihanet ederek sırtından bıçaklarlar. Bunun üzerine intikam hırsıyle kendisini geliştiren Naofumi, intikam arzusu ile yanıp tutuşur. Bizlere paralel evrende intikam peşinde koşan Naofumi i izleten yapımımızı izlerken sizlerinde keyif alacağınızdan eminiz. Bakalım Naofumi bu ihanetin bedelini ödetecek mi ? Hep beraber göreceğiz. Imdb seyircilerinin taktirini kazanan yapım hali hazırda 8.6 lük gayet yükse bir puan almış durumdadır. Ortalama bölüm başı 25 dk süren dizimizi sizler için sitemize eklemiş bulunmaktayız. İyi seyirler dileriz.dizimy.net
 • 2019
 • Japonya
 • 23
 • IMDb 8.6
 • 377
 • 0
Fairy Tail: Final Series
İncele
Fairy Tail: Final Series
Anime ve müzik sevenlerin izlerken başka diyarlara gideceği bir anime yapımı ile sizleri buluşturmuş bulunmaktayız. Fairy Tail türkçe de kelime anlamı olarak Peri kuyruğu anlamına gelmektedir. Yapımımızın konusu ise büyük bir krallıkta geçen sihir ve büyü gibi olaylarla meydana gelen olaylar silsilesini bize izletmekte. Fiore krallığı 17 milyondan fazla nüfusa sahip ve hemen herkesin büyü ile uğraştığı bir ülke. Bu krallıkta büyü balık ekmek gibi bir durum almış durumdadır. Öyle ki ülke kanunlarında büyü yasaklanmamış ve kanunlar çerçevesinde büyü alışverişi dahi yapmak serbest durumdadır. Bu büyü yapan büyücülerin birlikte karar almalarıniIsağlayan e bir arada olmarı amaçlı loncalar kurulmuştur ve bu loncaların genel olarak ismi ise Fairy Tail dir. Dizimizin ismi de buradan gelmektedir. E haliyle böyle bir yerde gele ismi olan bir animede büyülerin fazla olmasına şaşırmamalı. Dizimizin 8. sezonu ile bu sene final yapılacağı duyurulan yapım, Imdb seyircilerinden 8.1 lik güzel bir puan almış durumdadır. Dizimizin 8. sezonu olduğu için çok fazla karakter ve fazla olaylar geçmiş bulunmaktadır ama bunları yazarak sizleri yormak istememekteyiz. Bölüm başı 20-25 dk olan animemizi izlerken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız yapımımızı izlerken iyi seyirler dileriz.dizimy.net
 • 2009
 • Japan
 • 25
 • IMDb 8.1
 • 369
 • 0
Westworld
İncele
Westworld
Bilim kurgu ve özellikle aşırı gelişmiş yapay zeka dizilerini sevenler için kesinlikle izleyebileceğiniz bir yapım. HBO tarafından çekilmiş olan Westworld, Game of Thrones kadar iyi bir dizi olarak karşımıza çıkmaktadır. Yapay zeka konusunda uzmanlaşmış olan bilim adamı doktor Robert Ford un, aşırı zenginler için icat etmiş olduğu bir yapay zeka parkı olan Westworld da geçen olayları ele almaktadır. Westworld parkında günlüğü 1000 dolar karşılığında diledikleri gibi cinsellik, dans vs gibi eğlencelerle günlerinin geçirmektedirler. Bu eğlenceler içerisinde ve teknolojinin aşırı gelişmesi kendilerini unutan zenginlerin başı dertte olacaktır. Bu Android yüklü robotların artık insanları dinlememeleri ve kendi kararları doğrultusunda hareket etmeleri ile zenginler hayat mücadelesi vereceklerdir. Dizimizde iyi ve kötü tarafın tam olarak belirlenememektedir. İnsanların açıklarını da eleştiren dizimizde aşırı teknoloji ile insanların ne kadarda korkunç olaylara sebebiyet verebileceğini gözler önüne sermektedir. Ortalama her bölümü 1 saat süren dizimizi izlerken kesinlikle hayran kalacağınıza inanmaktayız. Öyle ki ımdb seyircileri tarafından 8.8 alan bir dizi olarak ne kadar da başarılı olduğunu bizlere kanıtlamıştır. Dizimizin başrolünde güzel oyuncu Evan Rachel Wood yer almaktadır. Dizimizi izlerken iyi seyirler dileriz.dizimy.net
 • 2016
 • ABD
 • 60
 • IMDb 8.8
 • 355
 • 0
Legacies
İncele
Legacies
Yeni yılla beraber vizyona girmiş olan The CW kanalının bir başka dizisi ile siz DiziMy seyircilerinin karşınızdayız. Legacies, hepimizin hatırlayacağı Vampir Günlüklerinin devamı niteliğinde karşımıza çıkmaktadır. Dizimizin konusu genel olarak Hope adlı kahramanımızın başından geçenleri bize anlatmaktadır. Hope nin yaşadıkları aksiyon dolu anları ekrana taşıyan dizimizde kahramanımızın oyunculuğu taktire şayan bir performansla karşımızda bulunmaktadır. Dizimizin başrol oyuncusu olarak karşımıza Danielle Russell çıkmaktadır. Her bölümü ortalama 45 dk süren dizimizde senarist ise Julie Plec yar almakta. Julie Plec ismi tanıdık geliyor diyenler onu Vampir Günlüklerinden hatırlıyor olabilirler mi acaba? Çünkü bu dizide olduğu gibi Vampir günlüklerinde de kendisi yine senarist koltuğunda oturmaktaydı. Her perşembe yeni bölümü yayınlanan dizimiz, Imdb seyircileri tarafından 7.5 lik gayet ideal bir puan almış durumdadır. Dünya geneline hitap eden bir dizi olduğu düşünülürse 7.5 lik bir puan yüksek bir puan olarak karşımıza çıkmaktadır. Vampir dizisi sevenler için tavsiye niteliğinde olan dizimizi sizler için sitemize eklemiş bulunmaktayız. Her perşembu günü yeni bölümlerle karşınızda olacağız. DizMy.com ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • ABD
 • 43
 • IMDb 7.5
 • 305
 • 0
Gen: Lock
İncele
Gen: Lock
Uzay, bilim ve gelecek dünya konulu dizileri sevenlere kesinlike izleyin dediğimiz bir yeni dizi ile karşınızdayız. 2019 senesinde ilk sezonu ile vizyona giren dizimizin konusu genel olarak şı şekildedir. Dünyamızın gelecek zamanlarında, dünya geneli bir kaos ortamında yetişmiş olan yeni bir nesil. Aşırı derecede güçlü konumdakiler tüm dünyayı fethetmekle tehdit ederek 50 yıldan fazla bu kaosa neden olmaktadırlar. Robotları kontrol ederek kaostan kurtulmaya çalışan yeni neslin, dünyayı kurtarmak için herşeylerini vermeye hazır olmaları gerekmektedir. Dizimiz genel olarak silahlı robotları kontrol eden ve kaosu ortadan kaldırmaya çalışan genç nesli konu almaktadır. Animasyon sevenler için kesinlikle izleyin diyebileceğimiz dizi olarak karşımıza gelen Gen: Lock yapımının yönetmen koltuğunda Gray G. Haddock yer almaktadır. Oyuncuları ise Game of Thorones dizisinden hatırlayacağımız Maisie Williams yer almaktadır. Bölüm başı ortalama 30 dk süren yapımımız animasyon, aksiyon ve bilim kurgu içeriklidir. Yeni yapımımızı sizler için sitemize eklemiş bulunmaktayız. dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • ABD
 • 32
 • IMDb 8.8
 • 352
 • 0
Dororo
İncele
Dororo
Anime sevenler için bir anime dizisi daha eklemiş bulunmaktayız. Konu olarak yaratıcı ve ilgi çekici olan animemizi siz anime sevenlerinde aynı kanaatte olacağını düşünmekteyiz. Konumuz kısa olarak hayata 1 sıfır mağlup başlayan iki kahramanımızı ele almaktadır Dororo ve Hyakkimaru.  Konu zaman olarak eski Japonya hanedanlık döneminde geçmektedir. Daigo, güçlü bir samuray komutana hizmet etmekte olan biri. Geçen uzun zaman sonrasında Daigo'nun gözü daha fazla güç ve iktidardan başka hiç bir şey görmez olur. Bu uğurda ne yapmaya hazırdır. Nitekim krallık için cadılara başvurmayı göze alacak kadar gözü hiçbir şey görmez olmuş. Güç ve iktidar karşılığında cadıların bir istekleri varmış Bu istek ise Daigo'nun kanından olan çocuğunun ayakları. Bu acımasız istek karşısında Daigo istediklerini verir. Kendi kanından olan Hyakkimaru ayaklarını keser ve onu bir sepete bırakarak nehirde ölüme mahkum eder. Neyse ki Hyakkimaru iyi niyetli bir doktora denk gelir. Hyakkimaru evlatlık olarak alan doktor ona protez yaparak yürümesini sağlar. Hyakkimaru büyür ve onun için intikam vakti gelmiştir. Bu intikam yolunda kendisi ile aynı kaderi yaşamış olan Dororo ile birlikte iblislere karşı mücadele ederler. Bakalım nefes kesen bu animemizde kazanan kim olacak ? Dororo ve Hyakkimaru mı yoksa iblisler mi ? Konu genel olarak böyle. Bu sene ilk sezonu ille karşımızda olan Dororo yu sizler için sitemize getirdik. Dileriz ki keyifli dakikalar geçirirsiniz. dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Japan
 • 23
 • IMDb 8.8
 • 537
 • 0
Date A Live III
İncele
Date A Live III
Yeni bir anime ile tekrardan karşınızdayız. Hali hazırda 3. sezonu çekilen Date A Live III, konu itibari ile anime severlerin ilgisini çekeceğini düşündüğümüz bir animemiz. Imdb seyircileri tarafından 7.2 lik güzel bir puan yapımımızın konusu şu şekildedir. Olay baş kahramanımız olan Itsuka Shido'nın başından geçeken ilgiç olayları anlatmaktadır. Itsuka Shido lise öğrencisi olan düzgün ve güzel bir kızdır. Bir bahar tatilinin sonlarından birden şehirde büyük bir sarsıntı olur. Bu sarsıntı ile beraber tüm evler darmadağın olur. Büyük zarar alan şehirde sarsıntıya neden ise Itsuka nın karşısında ansızın beliren Spirint. Peki bu Spirint ne? Kendisi uzaylı gibi görünen ve yetenekleri sebebi ile uzay zamanında karmaşıklıklara neden olabilecek güçte olan zırhlı bir kız. Bu yeteneği ablasından öğrenen Itsuka'ya bir görev düşecektir. Bu göreve göre Itsuka, Spirit'in kendisine aşık olmasını engelleyecektir. Konumuz genel olarak bu şekildedir. Bakalım kahramanımız Itsuka Shido bu zorlu görev karşısında neler yapacak ? Animemizi size anime severler için sitemize yüklemiş bulunmaktayız. İyi seyirler dileriz. dizimy.net
 • 2013
 • Japan
 • 24
 • IMDb 7.2
 • 316
 • 0
One Punch Man
İncele
One Punch Man
Gelmiş geçmiş en iyi anime dizisi olarak gündeme oturmuş olan One Punch Man, bir çok dalda ödüllere layık olmuş bir yapım olarak karşımıza çıkmaktadır. . 2015 yılı yapımı olan bu serimizi siz değerli anime severler için yüklemiş bulunmaktayız. Animemizin konusu genel olarak Süper Kahraman Saitama'nın başından geçen ilgi çekici olayları bizlere anlatmaktadır. Konumuz kısa olarak şu şekildedir. Hayatın ritüelinden sıkılmış durumda olan kahramanımız, her gün şınav, mekik ve çök-kalk hareketini yaparak bir süper kahraman olmayı hedeflemektedir. O kadar çok çalışacaktır ki saçlarını da kaybedecektir. Bu azimli çalışmalar neticesinde karşısına çıkan herkesi alt eden bu adam kendisine denk bir rakip bulmakta hayli güçlenecektir. Öyle ki Süperman gibi bir süper gücü tek bir parmak hareketi ile alt edebilecek duruma gelir. Sürekl olarak bir rakip arama çabasında olan kahramanımızın konu alındığı dizide, bolca komedi garantisi vermekteyiz. İzlerken kendinizi gülmekten alıkoyamayacağınız bir yapım olan dizimizin kısaca konusu bu şekildedir. Bakalım kahramanımız kendisine denk bir rakip bulabilecek mi?dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2015
 • Japan
 • 24
 • IMDb 8.9
 • 407
 • 0
Captain Tsubasa (2018)
İncele
Captain Tsubasa (2018)
Hayali sadece futbol oynama aşkı etrafında dönen bir ilkokul öğrencisinin futbol yaşamı hikayesi. 11 yaşındaki Tsubasa Oozora çok genç yaşta futbol oynamaya başladı ve genellikle arkadaşları için eğlence amaçlı bir spor iken, onun için  yaşam felsefesi haline gelmiştir. Hayallerini ilkokul yeteneklerinin en iyisini yapmak. Tsubasa annesiyle mükemmel ilkokul futbol takımlarıyla tanınan Nankatsu şehrine taşınır. Ancak eski kentinde kolayca en iyisi olmasına rağmen, Nankatsu'nun daha fazla rekabeti vardır ve bu yeni kalabalıktan sıyrılmak için tüm yeteneğine ve yeteneğine ihtiyacı olacak ve çok fazla çalışması gerekecektir. Sadece rakipleriyle değil, aynı zamanda  yeni arkadaşlarla da karşılaşıyor. Güzel kız Sanae Nakazawa ve yetenekli kaleci Genzo Wakabayashi, Tsubasa ile aynı tutkuyu paylaşan ve hayallerine doğru ilerlemesine yardım ederken değerli bir arkadaş olduğunu kanıtlayacak. Japonya'yı FIFA Dünya Kupası'nda temsil etmek, Tsubasa'nın en büyük hayalidir, ancak ona ulaşmak için yetenekten çok daha fazlasını gerektirir. 2018 de tekrardan çekilen anime dizimiz Imdb seyircileri tarafından 8.7 lik bir yüksek bir puan almış durumundadır. Anime dünya çapında küçük çocukların oynarken hayali kurduğu kaptanımız bakalım hayallerine ulaşabilecek mi ? Captain Tsubasa (2018) anime dizisini siz anime severler için sitemize ekemiş bulunmaktayız. İyi seyirler dileriz.dizimy.net
 • 2018
 • Japan
 • 22
 • IMDb 8.7
 • 418
 • 0
Yakusoku no Neverland
İncele
Yakusoku no Neverland
Bu sene yeni vizyona girmiş olan amimemiz ile sizleri buluşturmuş bulunmaktayız. Konu itibari ile ilginç bir serüvene sahip olan animemiz Lutüf yetimhanesi adında ki yetimhanedeki ilginç olayları bizlere sunmaktadır. Konumuza kısa bir şekilde değinelim. Dediğimiz gibi bir yetimhane vardır. Bu yetimhanedeki çocukların hepsi huzurlu ve mutlu bir şekilde yetişmektedir. Evlatlık alınmış olan bu yetimlerin istekleri her şey yerine getirilmiş. Sürekli olarak eğitilen yetimler her ne kadar sınav telaşında olsalar da yazılı sonrası bolluk içerisindeler. Çok rahat ve ferahlık içerisinde, sıkıntı çekmeden büyümelerine karşılık tek şey yapmalıdırlar. Yetimhanenin dışına çıkmamak. Peki neden dışarı çıkmaları istenilmemektedir ? Bizler gibi bu soruun peşine düşen iki cesaretli genç, kapıya doğru sessiz bir şekilde yanarlar ve hiç beklemedikleri bir şeyle karşılaşırlar. Kendilerinin şeytani varlıklar için bir besin olduklarını öğrenen kahramanlarımız,bu yaratıklar için iştah kabartıcı bir besin durumundadırlar. Zamanlarının çok az kaldığını hissederler ve yetimhaneden kaçmak için çabalayacaklardır. Konumuz genel olarak bu olay örgüsü üzerine şekillenmektedir. Imdb seyircileri tarafından 9.1 lik yüksek bir puan alan yapımımızı size değerli seyircilerimiz için eklemiş bulunmaktayız. Dileriz ki seyrederken keyifli dakikalar geçirirsiniz.dizimy.net
 • 2019
 • Japan
 • 23
 • IMDb 9.1
 • 305
 • 0
12
SON YORUMLAR
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden www.dizimy.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
Yabancı Dizi izle - Anime izle