Gerilim ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Gerilim
Black Mirror
İncele
Black Mirror
Black Mirror, akıl almaz bir senaryo ile izleyicinin tüylerini ürperten, tehditkâr ve sürükleyici gerilim sahneleriyle soluk soluğa izlenen bilim kurgu ve gerilim dizisidir.Dizi KonusuYakın gelecekte hafıza implantları taktırarak puan toplayan ve bu şekilde hayatlarını sürdürmeye çalışan insanların nasıl ayakta kalmaya çalıştıklarını anlatmaktadır. Bu hafıza implantları ile insanlar ne görüp ne duyuyorsa kayıt altına alırlar ve bu kayıtlar ayakta kalabilmeleri için tek çıkış yoludur.Hayatımıza giren teknolojinin ileriki dönemlerde nasıl bir tehlikeye dönüşeceği ve hayatları nasıl esir aldığı, hatta insanların nasıl teknoloji kölesi olduğu anlatılır.İnsanlar bitmek bilmeyen isteklerini durduramaz ve hafızalarını dahi teknoloji ile yönetmek isterler, oysaki karşılarına çıkacak tehlikenin farkında değildirler. Kayıt altına alınan her hatıra bir bakıma nefret ve kinin bir araya toplandığı ve unutma duygusunun yitirildiği bir atmosferde; özlem ve hasret duyguları ile insanların nasıl bir canavara dönüştüğü anlatılır.İngiliz Başkanı’ nın kaçırılması ile başlayan dizi, sosyal medyada haberin asla yayılmasının engellenmemesi sonucu ortaya çıkan olaylarla devam ediyor. Özünde dizi her bölümü ayrı bir film niteliğinde olduğu için her bölümde teknolojinin hayatımızı nasıl mahvettiği ayrı bir senaryo ile anlatılıyor.Dört yanı ekranlı olan odalarda devamlı reklam izlemek zorunda kalınıyor ve bunun haricinde geçen zamanlarda devamlı pedal çevriliyor. İnsanların bundan kurtulması için tek çare ise bir Hot Shot ismindeki yarışmayı kazanmaktır ve bu da hiç kolay değildir.
 • 2011
 • İngiltere
 • 22dk
 • IMDb 9.0
 • 270
 • 0
The Rain
İncele
The Rain
The Rain’ de; insanları ciddi anlamda tehdit eden bir virüsten kurtulmak için yeraltı sığınağına saklanan Simon ve Rasmus isimli iki kardeş; bu beladan kurtulmanın yolunun babalarında olduğunu düşünerek yola çıkarlar. Ancak bu arayış onlar için oldukça tehlikelidir. İki kardeşin içerisinde bulunduğu gençler bu virüsten kurtulabilen tek kişiler olmuşlardır.Dizi KonusuVirüs tamamen yağmur yolu ile bulaştığı için kurtulmanın tek yolu kapalı bir alanda saklanmaktır. Bu saklanış yaklaşık 6 yıl sürer ve kurtulanlar bir araya gelir. Yol boyunca oldukça büyük tehlikeler yaşayan grup kimseye güvenmeme, yabancı kişilerle konuşmama ve dostluk bağlarını sıkı tutma konusunda hassastırlar. Buna çok dikkat etmeye çalışırlar. Simon ve Rasmus arasındaki bağ, Martin ve Beatrice’in kıskançlığına sebep olur. Yolda bir malikâneye denk gelirler ve burada bir gece konaklama yaparlar.Zamanla Rasmus ve Betrice arasında yakınlaşmalar olur. Ancak bulundukları sığınak onlara rahatsızlık verici bir sır saklamaktadır.Patrick’ ten bilgi almaya çalışan silahlı bir grup Rasmus’ un korkunç bir keşif sonrası çözülmesine sebep olur.Sonunda grup aradıkları yere ulaşır. Ancak burada Simon kardeşi Rasmus, babası ve virüs hakkındaki gerçekleri öğrenir. İşi sonunda başkalaşan sebepler herkesi şaşırtacaktır.Dizi içerisinde birbirinden çok farklı kişilik yapısında olanlar bulundukları zorlukta bir arada olurken zamanla uyum sağlamayı öğrenebilmiş ve güzel arkadaşlık kurabilmiş karakterlerdir.Dizi boyunca tehlike ve gerilim peşinizi bırakmayacaktır.
 • 2018
 • ABD
 • 45dk
 • IMDb 6.4
 • 316
 • 0
Narcos
İncele
Narcos
Kesinlikle izleyin dediğimiz dünya çapında yankı uyandırmış bir dizi ile karşınızdayız. Gerçek bir hayattan alıntı olan dizimiz Kolombiya dan tüm dünyaya yayılan bir uyuşturucu/kokain ağının nasıl oluştuğunu bizlere anlatmaktadır. Dizimizin kahramanı Pablo Escobar. Pablo iki ülke arası kaçakçılık yapan biri ilk başlarda. Sonra kuzeninin de fikri ile kokain işine girer. İlk başlarda küçük küçük kazanan Pablo yavaş yavaş dünyaya açılmaya başlayacaktır. Uyuşturucu ağı kusursuz bir şekilde işlediği süre zarfında Pablo Escobar başta ABD olmak üzere bir çok yerde en ok aranan kişi olmuştur. O kadar zengin biri oluştur ki tüm istihbarat ve polisler kendisinin olmuştur. Lakin bazı kişiler hariç. Bu kişiler ise ülkenin yeni başkanı ve Amerika dan gelen iki narkotik polisi. Ülkeye karşı Pablo Escobar. Git gide şiddete yönelecek olan Pablo Escobar her ölen polis için adamlarına para verecek duruma gelecektir. Pablo Escobar ın yükselişini konu alan dizimizin bir de 3. sezonu vardır. O da ilk iki sezon kadar zevkle izleyeceğinize inandığımız bir sezon. 3. sezonda ise Pablo Escobar ın rakiplerinin yükselişini anlatmaktadır. Pablo Escobar son demlerine doğru devlet adamları ile beraber ona karşı gelecek olan yeni Kali Kartellerini konu alacaktır. Vizyona girmesi ile tüm dünyayı sarsan dizimiz Imdb seyircileri tarafından 8.8 lik bir puanla üst sıralarda yerini almıştır. Dizimizin ödüllerini saymadan geçmeyelim, zira dizimiz 2 Golden Globe Adaylığı. Diğer 6 ödül & 15 adaylık alarak kalitesini tekrar tekrar gözler önüne sermiştir. Dizimizi sizler için sitemize eklemiş bulunmaktayız. dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2015
 • Amerika,Clombia
 • 57
 • IMDb 8.8
 • 318
 • 0
Ófærð / Trapped
İncele
Ófærð / Trapped
Gerilim dolu anlar yaşamayı sevenler için yeni bir dizi ile karşınızdayız. Yeni 2. sezonu yayınlanan dizimiz İzlanda yapımı olup olay İzlanda ve Danimarka arası bir yerde geçmektedir. Dizimizin konusuna kısaca değinecek olursak. Sürekli olarak Danimarka ve İzlanda arası git gel yapan bir balıkçı feribotu dönüşte denizin ortasında tuhaf bir şey fark ederler. Soğuk, sis ve yağışların çok olduğu bu sırada fark ettikleri şeyin bir ceset olduğunu anlarlar. Bunun üzerine limana yanaşmak zorunda kalan feribot ve karşılarında onların inmelerine izin vermeyen kasaba polisleri. Daha önce böyle bir durumla karşılaşmayan tecrübesiz polisler burum karşısında ne yapacaklarını bilememektedirler, çözüm olarak feribottakileri limana indirmemek diye düşünürler. Özel araştırma ekiplerinin hava koşullarından dolayı gelememesi bu kaotik durumun oluşmasına sebebiyet verir. Bunların üstüne bir o kasabada devlet izni ile Çinli iş adamları liman projesi almışlarıdır. Her ne kadar devlet izin vermiş olsa da kasaba halkı buna karşı geleceklerdir. Çinlilerin içinde kaldığı durum halk ve ceset vakası üzerinde düşününce ortalığın karışık bir hal alacağına ve sizleri diziye bağlayacağına inanmaktayız. Dizimiz Imdb seyircileri tarafından 8.1 gibi yüksek bir puan alarak 2.. sezon için çıtaları yüksekte tutmuştu. Bakalım ikinci sezonda bizleri neler beklemektedir. dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2015
 • İzlanda
 • 50
 • IMDb 8.1
 • 319
 • 0
Breaking Bad
İncele
Breaking Bad
Dünyayı kasıp kavuran dünya genelinde senaryosu ile 5 sezonu ile izleyici kitlesini kendisine bağlayan efsanevi bir diziyi sitemize eklemiş bulunmaktayız. Dizi sevenlerin kesinlikte izlemesini tavsiye ettiğimiz   Breaking Bad , Imdb seyircileri tarafından 9.5 gibi çok yüksek bir puan alarak izlenmesi gereken filmler arasında GOT tan sonra 2. sırada yerini almış durumdadır. Tabi ki de bu başırda ortalığı kasup kavuran isim olarak karşımızda Heisenberg olacaktır. Senaryosu ve oyunculuğu ile büyüleyici olan dizimizin konusunu kısaca anlatalım. Heisenberg dizideki adı ile Walter White. Walter kendi halinde bir kimya öğretmeni. Mutlu bir ailesi olan Walter ın tek sıkıntısı parasızlıktır. Hem kendisi hemde eşi çalışmasına rağmen paraları kendilerine yetmemektedir. Profesörlük dışında ekstra bulduğu ek işlerde yoğun tempoda çalışan Walter aşırı yorgun düşüp hastalanacaktır. Bunun üzerine hastane gidecek olan kahramanımız ölümcül bir hastalığa yakalanmış olduğunu öğrenecektir. Bunun üzerine kısa süresi kalan Walter ailesinin geleceği için kısa yoldan para bulmanın yollarını arayacaktır. Walter bacanağının yanında narkotik baskınları sonrası olay yerini inceleyemek için gittiğinde orda kendi öğrencisini görecektir. Bunun üzerine öğrencisini takip eden Walter aslında eski öğrencisinin bir uyuşturucu olduğunu fark eder. Bunun üzerine Walter ve Jesse Pinkman birlikte çalışmaya başlarlar. Kısa yoldan para bulma girişiminde olan kahramanımız Kimya Profesörü olduğundan sıcak bakacaktır bu işe. Jesse Pinkman ve Walter birlikte çalışarak ülkenin en iyi malını üretecekler ve yavaş yavaş dünya geneli bağlantıları olacak kadar büyük bir uyuşturucu çetesi kurarak çok zengin olacaklardır. Dizimizin konusu bu şekilde. İzlerken kesinlikle ekranın başından 1 saniye ayrılmak istemeyeceğinizi garanti etmekteyiz. dizimy.net olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2008
 • Amerika
 • 45
 • IMDb 9.5
 • 280
 • 0
Traitors
İncele
Traitors
Yeni yılın yeni dizilerinden olan gizem dolu ajanlığın nasıl yapılması gerektiğini bizlere izleten bir dizi ile karşınızdayız. 4 Channels ın yeni dizilerinden olan Traitors bizlere vatana ihaneti diğer ismi ile casusluk konusu üzerinde durarak güzel dakikalar sunmaktadır. 2. Dünya Savaşı heme sonrası zamanı elen alan dizimizde bir İngiliz i ele almaktadır. Savaş sonrası haliyle tüm ülkelerin kendilerine ait ajanları olmaktadır. Bu konuda ise en ileride olan haliyle ABD idi. Bir İngiliz aracılığı İngiltere nin gizli bilgilerine ulaşmaya çalışmaya çalışan ABD ve karşısında bunlara mani olmaya çalışan bir İngiltere devleti. Bunlarla beraber SSCB nin soğuk havası karşısında direnmeye çalışan bir devlet. İngiltere yapımı olan dizimizin genel olarak konusu bu şekildedir. Dizimizin baş rolünde Feef Symonds karakteriyle Emma Appleton  yer almaktadır. Oyunculuğu ile bizlerin taktirini kazanmış olan oyuncumuzu Clique ten hatırlamaktayız. Gerilim, aksiyon ve gizem dolu olan dizimizi izlemenizi tavsiye ederiz. İlk sezonu ile vizyona giren dizimizin ilk bölümü geçen gün yayınlanmıştı. Her hafta yeni bölümleri ile karşınıza getirme amacındayız. dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • İngiltere
 • 45
 • IMDb ?
 • 322
 • 0
Elite
İncele
Elite
İspanyol dizilerini sevenler için Netflix yapımı olan yeni bir dizi ile karşınızdayız. 2018 yılında vizyona giren dizimizin ilk sezonu ile izleyicilerin dikkatini bir hayli çekmiş durumdadır. Dizimizin konusu bir okulda geçen gerilim dolu günleri bizlere izletmekte. Söz konusu okulumuz Las Encinas olarak geçmektedir. Bu okulu diğer tüm okullardan ayıran en dikkat çekici nokta şudur: Bu okul ülkenin en zengin ailelerinin çocuklarının geldiği bir okuldur Ülke çapında adından söz ettiren bir okul olarak karşımızda Las Encinas. Günlerden bir gün bir deprem olur ve bir çok okul yıkılır. Okulları yıkılmış olan 3 kişilik bir arkadaş grubu burs aracılığı ile bu okula gelirler. O kadar zenginlik içerisinde dikkat çekiyor olmalarına rağmen her şey güzel gidiyordu. Ta ki bir gün 3 kişiden birinin ölmesine kadar. Bu ölen arkadaşlarının gizemleri sonrasında okulda iki ayrı cephe oluşur ve gerilim dolu anlar bizleri beklemektedir. Dizimizin konusu genel olarak bu şekilde karşımıza çıkmaktadır. Imdb seyircileri tarafından 7.6 gibi gayet güzel bir puan alan dizimizin senaryosunun Dario Madrona ve Carlos Montero yazmıştır. Dizimizin baş rol oyuncuları ise La Casa De Papel dizisini izleyenlerin hemen hatırlayacağı kişiler, María Pedraza, Miguel Herrán ve Jaime Lorente olarak karşımıza çıkmaktadır. Güzel ve izlenmesi tavsiye edilen dizimizi sizler için sitemize eklemiş bulunmaktayız. dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • İspanya
 • 50
 • IMDb 7.6
 • 341
 • 0
Manifest
İncele
Manifest
Dizi sevenler için tavsiye niteliğinde olan yeni bir dizimizi sizler için eklemiş bulunmaktayız. 2018 yapımı olan Amerikan yapım dizimiz geçtiğimiz günlerde vizyona girmişti. Ortalama süresi 45 dakika süren dizimiz gizemli konusu ile dikkatleri üzerine çekmiş bulunmaktadır. Imdb seyircileri tarafından 7.4 gibi ortalama üzerinde bir puan elde etmiş olan dizimizin konusunu genel olarak anlatalım. Dizimiz enteresan bir o kadar ilginç ve gizemli bir uçuşu anlatmaktadır. Uçuş normal bir şekilde sürerken anormal bir durum gerçekleşir. Bu durum sadece uçakta olanları etkileyerek normal dünyada etki etmemiştir. Bu gizemli olay sonrasında uçaktakiler zamanda yolculuğa çıkıp uzun bir yol olacaktır. Bu ilginç uçuşla beraber dünya zamanı dışında kalan insanlar ilginç olaylarla karşılaşırlar. Dünyaya 5 yıl sonrasında dünyaya geri döndüklerinde herkesin gözü uçak ve içindeki insanlarda olacaktır. Bakalım bu uçuşla beraber yolcularımızın başından neler geçecek? 1. sezonu süren dizimizi sizler için sitemize eklemiş bulunmaktayız. dizimy.net olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Amerika
 • 42
 • IMDb 7.4
 • 403
 • 0
Jack Ryan
İncele
Jack Ryan
Vatanını kurtarmak için hayatını tamamen değiştiren ve normalde olduğu insandan çok daha farklı biri olan Ryan nın hikayesini izlemeye ne dersiniz? Kahramanımız dizimizin ana karakteri. Geçmişteki kişiliği ile şuan yaptıklarını sürekli karşılaştıran, ülkesini kurma çabasındaki eski bir analizci. Bş karakterimizin asıl mesleği ülkeye gire ve çıkan yasal olsun olmasın fark etmez tüm paraları analiz edip ülke ekonomisinin durumunu saptamaktadır. Kendi işinde çok iyi olan Baş rolümüz dış dünyanın ekonomik saldırılarını görür ve ülkesinin ciddi bir sallantıya uğratma çabasında olan Avrupa ve Orta doğu terör örgütlerini saptar. Aslında kahramanımızın hikayesi tam olarak burada başlamaktadır. Bunları öğrenmeden önce giren çıkan paraları analiz eden kahramanımız bu öğrendiklerinden sonra çok daha fazlasını yapmak zorunda olduğunu düşünecektir. Nitekim bu öyle göründüğü gibi kolay iş değildir. Bu krize karşı koymak için eline silah alarak bambaşka biri yolunda koşan Ryan bir terör örgünün başı olan Süleyman la savaş içerisinde bulacaktır kendisini. Bu savaşla beraber finansçılığı tamamen bırakan Ryan ı bundan sonra çok daha zorlu görevler bekliyor olacaktır. Bakalım bu zorlu görevler karşısında Ryan nasıl çözümler bulacak? Imdb seyircilerinde 8.2 gibi yüksek bir puan alan yapımımızın senarist koltuğunda Carlton Cuse yer almıştır. Amazon yapımı olan dizimizin hali hazırda 1 sezonu bulunmaktadır. Ortalama bölüm süresi 60 dk olan dizimizi sizler için sitemize eklemiş bulunmaktayız. dizimy.net olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Amerilka
 • 60
 • IMDb 8.2
 • 258
 • 0
Westworld
İncele
Westworld
Bilim kurgu ve özellikle aşırı gelişmiş yapay zeka dizilerini sevenler için kesinlikle izleyebileceğiniz bir yapım. HBO tarafından çekilmiş olan Westworld, Game of Thrones kadar iyi bir dizi olarak karşımıza çıkmaktadır. Yapay zeka konusunda uzmanlaşmış olan bilim adamı doktor Robert Ford un, aşırı zenginler için icat etmiş olduğu bir yapay zeka parkı olan Westworld da geçen olayları ele almaktadır. Westworld parkında günlüğü 1000 dolar karşılığında diledikleri gibi cinsellik, dans vs gibi eğlencelerle günlerinin geçirmektedirler. Bu eğlenceler içerisinde ve teknolojinin aşırı gelişmesi kendilerini unutan zenginlerin başı dertte olacaktır. Bu Android yüklü robotların artık insanları dinlememeleri ve kendi kararları doğrultusunda hareket etmeleri ile zenginler hayat mücadelesi vereceklerdir. Dizimizde iyi ve kötü tarafın tam olarak belirlenememektedir. İnsanların açıklarını da eleştiren dizimizde aşırı teknoloji ile insanların ne kadarda korkunç olaylara sebebiyet verebileceğini gözler önüne sermektedir. Ortalama her bölümü 1 saat süren dizimizi izlerken kesinlikle hayran kalacağınıza inanmaktayız. Öyle ki ımdb seyircileri tarafından 8.8 alan bir dizi olarak ne kadar da başarılı olduğunu bizlere kanıtlamıştır. Dizimizin başrolünde güzel oyuncu Evan Rachel Wood yer almaktadır. Dizimizi izlerken iyi seyirler dileriz.dizimy.net
 • 2016
 • ABD
 • 60
 • IMDb 8.8
 • 355
 • 0
Legacies
İncele
Legacies
Yeni yılla beraber vizyona girmiş olan The CW kanalının bir başka dizisi ile siz DiziMy seyircilerinin karşınızdayız. Legacies, hepimizin hatırlayacağı Vampir Günlüklerinin devamı niteliğinde karşımıza çıkmaktadır. Dizimizin konusu genel olarak Hope adlı kahramanımızın başından geçenleri bize anlatmaktadır. Hope nin yaşadıkları aksiyon dolu anları ekrana taşıyan dizimizde kahramanımızın oyunculuğu taktire şayan bir performansla karşımızda bulunmaktadır. Dizimizin başrol oyuncusu olarak karşımıza Danielle Russell çıkmaktadır. Her bölümü ortalama 45 dk süren dizimizde senarist ise Julie Plec yar almakta. Julie Plec ismi tanıdık geliyor diyenler onu Vampir Günlüklerinden hatırlıyor olabilirler mi acaba? Çünkü bu dizide olduğu gibi Vampir günlüklerinde de kendisi yine senarist koltuğunda oturmaktaydı. Her perşembe yeni bölümü yayınlanan dizimiz, Imdb seyircileri tarafından 7.5 lik gayet ideal bir puan almış durumdadır. Dünya geneline hitap eden bir dizi olduğu düşünülürse 7.5 lik bir puan yüksek bir puan olarak karşımıza çıkmaktadır. Vampir dizisi sevenler için tavsiye niteliğinde olan dizimizi sizler için sitemize eklemiş bulunmaktayız. Her perşembu günü yeni bölümlerle karşınızda olacağız. DizMy.com ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • ABD
 • 43
 • IMDb 7.5
 • 305
 • 0
The Passage
İncele
The Passage
İnsanlara insanlardan daha fazla zarar verecek başka bir varlığın olmadığının kanıtı niteliğinde bir dizi ile karşınızdayız. Yeni yıla yeni dizilerle girin FOX kanalı yapımı olan dizimiz, dizi sevenlerin hayli dikkatini çekmeyi başarmıştır. 2019 yapımı olan dizimizin konusu askeri deney sonrası ortaya çıkan bir insanlık faciasını ele almaktadır. Devlet büyükleri tarafından tüm herkesten gizlenerek yürütülen askeri geliştirme çalışmaları sonucunda çıkan aksilikle beraberinde hastalık tehlikesi görülür. Zamanlar bu çalışmalar sonucunda bir virüs oluşacaktır ve bu virüs tüm insanlığı yok oluşun eşiğine getirecektir. Bu virüsle evrim geçirenlere vampir denilmeye başlayacaklardır. Evrimleşen vampirler doğalara gereği artık bir insan değil adete insan kanına aç canavarlara dönüşeceklerdir. Bu açlıkla beraber gittikleri her yerde nüfuslarını arttıran vampirlere Amy ve çevresindeki sağlıklı insanların iki seçeni tek olacaktır. Boyun eğip geriye kalan hayatı vampir olarak yaşamak ya da bunlara karşı mücadele edip insanlığı kurtarmak. Bakalım Amy ve çevresindekiler pes mi edecekler yoksa insanlık için mi çabalayacaklar? Dizimizin başrol oyuncularının Brianne Howey ve Belcher'ın yer aldığı dizinin heyecan dolu anlar yaşamanızı sağlayacağına inanmaktayız. İyi seyirler dileriz.dizimy.net
 • 2019
 • ABD
 • 44
 • IMDb 7.4
 • 273
 • 0
The Terror
İncele
The Terror
Bir hayatta kalma mücadelesine tanıklık etmek ister misiniz ? 1919. yüzyılın ortalarında Northwest Passage'a doğru hareket eden bir Kraliyet donanmasının başından geçenler bize anlatılmaktadır. Northwest Passage yani Kuzeybatı Geçidi adı verilen bu yere yolculuk eden Kraliyet donanması uzun yolculuğa haırlık yapacaklardır lakin her ne kadar hazır olduklarını düşünseler de aslında hiçte hazırlıklı olmadıklarını anlayacaklardır. Geçide ilk kez gidecek olan donanma geçidin yaşam koşulları ve fiziki koşulları hakkında yeteri kadar bilgi sahibi değillerdir. Geçide yaklaştıkça yaşananlar sonucunda donanmada kaos durumu oluşacaktır. Gün geçtikçe korkuları yüzlerinden okunan donanmanın yardımına gelebilecek kimse de bulunmamaktadır. Tek kalan donanma ekibin bu yolculuğu onlar için bir korku yolculuğuna dönüşecektir. Git gide insanları psikolojisi bozularak düşüncesizce hareket edeceklerdir. Bakalım bu korku dolu yolculukta donanma ekibini neler beklemektedir? Dizimizin konusu genel olarak bu şekildedir. İzleyicilerin 2. sezonu heyecanla beklediği yapımımız Imdb seyircileri tarafından 8.1 lik gayet güzel bir puan almış durumdadır. Başrolünde  İngiliz oyuncu Jared Harris'un yer aldığı 2018 yapımı dizimizin senarist koltuğunda David Kajganich yer almakta. Ortalama bölüm süresi 1 saat olan dizimizi sizler için sitemize ekledik. dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • ABD
 • 47
 • IMDb 8.1
 • 315
 • 0
Hanna
İncele
Hanna
2019 yılına yeni ve seyircilerin ilgisini çeken dizilerle devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde Amazon kanalı aracılığı ile vizyona girmiş olan dizimizi siz izleyicilerimiz için sitemize eklemiş. Dizimi konu itibari ile Hanna adlı karakterimizin hayatını ve ilginç olayları ele almaktadır. Hanna babası ile büyüyen genç bir kız. Kızının her konuda gelişmesini isteyen babası Hanna yı büyük bir disiplin ile eğitmektedir. Kendisinin bildiği her şeyi kızına da aktarmaktadır. Aşırı çalışmalar sonucunda aşırı derecede güçlere sahip olmaktadır. Hanna olağan dışı savunma mekanizmasına ve aynı şekilde avlanma becerilerine sahip bir şekilde ormanda yaşamaktadır. Bu 15 yıllık çabaların ardından Hanna bir arayış yoluna girecektir. Bakalım bu yolculukta Hanna yı neler beklemektedir? Dizimizin konusu genel olarak bu şekildedir. 2011 senesinde aynı adla çekilmiş olan filmin uyarlaması niteliğinde olan dizimizin senarist koltuğunda haliyle David Farr oturmaktadır. Marissa karakteri olarak karşımıza Mireille Enos çıkmaktadır. Dizimizi sizler için sitemize full hd kalitede yükledik. Keyifli seyirler dileriz.dizimy.net
 • 2019
 • ABD
 • 50
 • IMDb 8
 • 313
 • 0
The Haunting of Hill House
İncele
The Haunting of Hill House
Geçtiğimiz sene vizyona giren ve seyircilerin ilgisini çeken  The Haunting of Hill House yapımını sitemize sizler için eklemiş bulunmaktayız. Dizimizin konusu Crain ailesinin yaşadıkları gizem dolu olayları anlatan doğa üstü talihsizlik silsilesini bizlere aktarmaktadır. Crain ailesinin reisi olan Hugh, 1992 senesinde kendilerine ait olan Hill House yani Tepedeki Ev i inşa ederler. Bu evin gerek yeri gerekse yapısı olarak insanın tüylerini ürpertecek niteliktedir. Evin yapımından sonra bu evde huzur dolu bir hayat süreceklerini düşünen ailemiz eve taşınırlar. Geçen süre zarfında evin ürpertici havası ve gerekse yaşananlardan dolayı tedirginlik içerisinde olan aile evden taşınmayı düşünürler. Evden taşındıktan sonra Hill House ile anıları akıllarına geldikçe korkar hale gelmişlerdir. Bu korkunç olaylardan kurtulamayan ev ahalisi bir daha oraya gitmeyi düşünmemektedirler.  Evin satılması kararını alan ahali yaşanan korkunç olaylardan sonra tekrardan eve geri dönmek zorunda kalacaktır. Bu olaylardan etkilenmeyen tek isim ise  Steven dır. Öyle ki yaşananları bir kitap haline getiren  Steven ın tavrının nedeni bilinmemektedir. Bakalım Crain ailesini evlerinde neler beklemektedir. Imdb den 8.8 lik muazzam bir rakam almış olan dizimizin senarist koltuğunda Mike Flanagan olup kitap uyarlaması bir yapımdır. Dizimizi sizler için eklemiş bulunduk. dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • ABD
 • 50
 • IMDb 8.2
 • 221
 • 0
Dororo
İncele
Dororo
Anime sevenler için bir anime dizisi daha eklemiş bulunmaktayız. Konu olarak yaratıcı ve ilgi çekici olan animemizi siz anime sevenlerinde aynı kanaatte olacağını düşünmekteyiz. Konumuz kısa olarak hayata 1 sıfır mağlup başlayan iki kahramanımızı ele almaktadır Dororo ve Hyakkimaru.  Konu zaman olarak eski Japonya hanedanlık döneminde geçmektedir. Daigo, güçlü bir samuray komutana hizmet etmekte olan biri. Geçen uzun zaman sonrasında Daigo'nun gözü daha fazla güç ve iktidardan başka hiç bir şey görmez olur. Bu uğurda ne yapmaya hazırdır. Nitekim krallık için cadılara başvurmayı göze alacak kadar gözü hiçbir şey görmez olmuş. Güç ve iktidar karşılığında cadıların bir istekleri varmış Bu istek ise Daigo'nun kanından olan çocuğunun ayakları. Bu acımasız istek karşısında Daigo istediklerini verir. Kendi kanından olan Hyakkimaru ayaklarını keser ve onu bir sepete bırakarak nehirde ölüme mahkum eder. Neyse ki Hyakkimaru iyi niyetli bir doktora denk gelir. Hyakkimaru evlatlık olarak alan doktor ona protez yaparak yürümesini sağlar. Hyakkimaru büyür ve onun için intikam vakti gelmiştir. Bu intikam yolunda kendisi ile aynı kaderi yaşamış olan Dororo ile birlikte iblislere karşı mücadele ederler. Bakalım nefes kesen bu animemizde kazanan kim olacak ? Dororo ve Hyakkimaru mı yoksa iblisler mi ? Konu genel olarak böyle. Bu sene ilk sezonu ille karşımızda olan Dororo yu sizler için sitemize getirdik. Dileriz ki keyifli dakikalar geçirirsiniz. dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Japan
 • 23
 • IMDb 8.8
 • 537
 • 0
Suburra: La Serie
İncele
Suburra: La Serie
Suç, politika ve mafya üçlemesinin olduğu biri diziyi sitemize eklemiş bulunmaktayız. Olayımız İtalyan suç örgütlerinin çatışması içerisinde olayların seyrini değiştiren üç kahramanı ele almaktadır. Roma nın sahil kasabalarından biri olan Ostia nın nasıl kumar ve suç örgütlerinin merkezi haline geldiğini bizlere anlatan filmimizin konusu şekillendiren 3 kişi vardır. Kirli işlerin merkezi haline gelmiş olan Ostia yı ele geçirmek için savaşan grupların zayıflığını fırsat gören üç düşman, ortak çıkarları için bu fırsatı değerlendirirler. Bu kargaşa içerisinde kendi menfaatleri doğrultusunda üçlü koalisyon kurulur ve Ostia nın asıl sahipleri yavaş yavaş güçlerini arttırırlar. 2017 de ilk sezonu ile beğenileri toplayan yapımımız bu senede geçmiş yılı aratmayacağından eminiz. Yaptığımız araştırmalar sonucunda filmi izleyenleri büyük bir kısmının beğendiğini ve filmi önerdiğini saptadır. Bizde sizler için diziyi sitemize eklemiş bulunmaktayız. Imdb den 8 gibi yüksek puan alan bu yapımın yönetmen koltuğunda  Daniele Cesarano, Barbara Petronio bulunmaktadır. İtalyan yapımı olan dizimizin oyuncuları ise şu şekildedir: Francesco Acquaroli, Alessandro Borghi, Adamo Dionisi. İtalyan suç örgütlerini bizlere ekrana getiren dizimizi izlerken dileriz ki sizler de keyifle izlersiniz. dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2017
 • İtalya
 • 52
 • IMDb 8
 • 264
 • 0
Wayne
İncele
Wayne
Yeni yılımızın gözde dizilerden birini daha sitemize eklemiş bulunmaktayız. Dizimiz çıktığından bu yana kendisini seyircilere izlettirmiş aynı zamanda seyircilerin beğenisini almış bir yapım. Senaristliğini The Troop yazarlığını ise Shawn Simmons yapmaktadır. Dizimizin konusuna kısaca değinelim. Diziminz, Wayne adlı bir gencimizin ve beraberinde çevresindeki insanların başından geçen aksiyon dolu anları bize seyir ettirmektedir. Del, Wayne'in sevgilisi aynı zamanda Wayne yi doğru zamanda ve yerlerde uyarabilen bir karaktere sahip biri. Wayne ye bağlı ve onu seviyor. Wayne, babasının ölümünü araştırmakta aynı zamanda babasının ölümünden önce ortalıktan çalınan bir arabayı aramakta. Ancak Wayne'nin bu arayışı ile beraber kendisi ve sevgilisini kanlı ve aksiyon dolu süreçler bekleyecektir. Bakalım Wayne babasının ölünden sorumlu olanları bulabilecek mi? Dizimizde Wayne karakteini canlandıran baş rol oyuncumuz Mark McKenna, Del karakterine ise Ciara Bravo hayat vermektedir. Bu isimleri Overlord Operasyonu filminden hatırlamışsınızdır. Orada olduğu gibi burada da oyunculuk performansları izlenmeye değer. Yapımımızı siler için full hd kalitesinde sitemize eklemiş bulunmaktayız. Dileriz ki izlerken keyfili zamanlar geçirirsiniz. dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • 36
 • IMDb 8.7
 • 282
 • 0
One Piece
İncele
One Piece
Gelmiş geçmiş en iyi anime dizisi olan One Piece, soluk kesen konusu ile 20 yılı aşkın süredir hala seyircileri kendisine bağlamayı başaran nadir yapımlardan biridir. Konu olarak herkesin dikkatini üstüne çeken Japon yapımı animemiz Imdb den 8.6 gibi yüksek bir rakamı almış durumdadır. Konudan bahsedecek olursak. G.D.Roger, kendisi deniz korsanların en güçlüsü ve lideridir, aynı zamanda en zengini. Korsanların lideri olan kral üzün yıllar sonunda haliyle yaşlanmış durumdadır.Çok zengin olan bu korsan kral tüm hazinelerini korsanlara vermek istemektedir. Ancak en iyi denizciye.  Henüz bir korsan kral olacak kadar iyi denizci ortalıkta olmasa da, bu hazineye ulaşmak isteyenlerin sayısı çoktur. Bu yarışta en etkili olan 7 savaş lordu vardır. ve bunlar birbirleri ile mücadele ederler. Tek hedef hazinedir.Japon yapımı olan anime konusu bu şekilde sürmektedir. Bakalım 7 savaş lordundan hangisi korsan kral olarak büyük hazineye sahip olacaktır? Anime'nin senaristlik koltuğunda Eiichiro Oda'nın oturduğu yapımı sizlerle full hd kalitede buluşturma gayreti içerisinde olacağız. Dileriz ki sizlerinde keyifle izleyeceğiniz bir yapım olur.dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 1999
 • 25
 • IMDb 8.6
 • 371
 • 0
Black Monday
İncele
Black Monday
Amerikan usulü komedi dizilerinden biri olan Black monday, Wall Street'in çöküşünün anlatıldığı bir yapımdır. 1987 senesi öncesi ve sonrasını dile getiren yapımımız, ShowTime  kanalının en yeni ve dikkat çeken dizilerindendir. Dizimizin baş rolünde pek çok süper kahraman dizi ve filmlerinden hatırlayacağımız Don Cheadle yer almaktadır. Yakın zamanda Avengers serisinin son filminde yani sonsuzluk taşında oynamış olduğunu hatırlamaktayız. Oradaki rolünde başarılı bir grafik sergileyen Don Cheadle, bu dizide de aynı başarıyı göstereceğine inanmaktayız. Dizi yapımcısı Seth Rogen, senaristi ise daha önce Arkadaşımın Aşkı filminide yazan yazar Jordan Cahan. Kara Pazartesi yi bir güldürü olarak bir de bu şekilde izleyin. Zira o yıllarda baya dramatik anlara sahne olan bir olaydı ve binlerce kişinin işsizlikle cebelleşmesine sahne olmuştu. Dizi bu yönleri biraz daha mizahın ağır bastığı bir biçimde anlatacak. www.dizimy.net ekibi olarak izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • ABD
 • 35 dk
 • IMDb 7.2
 • 281
 • 0
The Punisher
İncele
The Punisher
Dizimiz daha öncesinde Daradevil filminden hatırladığımız Frank Castle!ı odak noktası olarak ön plana getirmiştir. Eski deni piyadesi olan Frank Castle!ın eşini ve çocuğu yer altı adamları tarafından öldürülür. Bu olay üzerine Frank Castle tek şey düşünmektedir: İntikam. İntikam peşinde koşarken adaletsizlik ve zülme karşıda mücadele eden baş rolümüz kahraman olma yolunda emin adımlar atmaktadır. Bu intikam yolun Punisher olmaktadır. İsminin hakkını vererek ailesini katledenlere kendine has teknikleri ile büyük acılar çektirmektedir. Konumuz genel olarak bu örgü üzerine olmakla beraber izlenmeye değer bir netflix yapımıdır. Bu sene 2. sezonu çıkacak olan dizimizin yapımcısı, Hannibal ve Narco gibi dünya çapında tanınmış dizilerden hatırlayacağımız  Steve Lightfoot'dur. Dizimiz top250 de en iyi dizilerden biri olup Imdb den 8.6 gibi yüksek bir skorla karşımıza çıkmaktadır. Ortalama bölüm süresi 50 dk ile 1 saat arası değişen dizimizi, full hd kalitesinde türkçe altyazı seçeneği ile eklemiş bulunmaktayız. Umarız ki sizlerde diziyi keyifle seyredersiniz.dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2017
 • ABD
 • 53
 • IMDb 8.6
 • 283
 • 0
12
SON YORUMLAR
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden www.dizimy.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
Yabancı Dizi izle - Anime izle