Kore Dizileri
Tra Barb See Chompoo
İncele
Tra Barb See Chompoo
2018 yılında Tayvan’ da yayına giren ve romantik drama konusunda en çok sevilen diziler arasında yer alan Tra Barb See Champoo, psikolojik yönü ile izleyicisini kendisine bağlamayı başarmıştır.Dizi konusu; sevgisiz bir ailede büyüyen ve gerginlik içerisinde yetişmiş Patsakorn’ un hayatıdır.Patsakorn annesine hayran bir evlattır ve bütün detayları ile bu ölümden babasını sorumlu tutar. Üniversite döneminde Kansadan ile tanışır ve ona çok yoğun şekilde duygular beslemektedir. Babası Nai, annesi kanser olan Kansadan’ın annesine yardım etmek ister ve bunun için Kansadan ile annesini eve getirir.Ancak bu durum Patsakorn’un hiç hoşuna gitmez. Çünkü annesine asla ilgi gösteremeyen babasının başka bir kadına yardım etmesini kabullenemez. Kansadan ise annesinin durumunun kötüleşmesini Patsakorn’ un yaptıklarına bağlar. Patsakorn ise evi terk ederek Seul’ e okumak için gider. Kansadan ise üvey babası mutlu oldun diye Patsakorn’u geri getirmeye gider ve burada birbirlerine aşık olurlar. Okul bitince geleceğine söz verir ancak döndüğünde babasının Kansadan’ ı evlat edindiğini öğrenir ve nefret listesinin başına Kansadan’ı alır. Dizinin başından itibaren yaşanan aşk karşısında nefret çok sağlam bir rakip haline gelir.Diziyi izlerken aşk ve nefretin nasıl bir arada yaşandığına, bu iki duyguya da çok sıkı şekilde nasıl sahip olunacağına şahit olacaksınız.1. TOUCH YOUR HEART2018 yılına romantik komedi dalında damgasını vuran Touch Your Heart, başarılı bir avukat Kwon Jung-Rok ile ününe ün katmış kadın oyuncu olan Oh Yeon-Soo’ nun arasında geçen romantik ama komik olayları anlatmaktadır.Yeon Soo, zengin bir ailenin oğlu ile yaşadığı birtakım olaylar ile skandallara karşıan hayatı dibe vurur. Ama çizilen imajını toplamak adına iyi bir senaryo ile alacağı rolün kendisini kurtaracağını bilir. Ya da buna inanmak ister. Çünkü oyunculuk konusunda berbattır. Alacağı rolü sahiplenmek ve çok iyi canlandırmak adına gerçekten de bir avukatın yanında sekreterlik yapmaya başlar.Ancak yanında işe başladığı avukat Lee Dong-Wook, tam da bir ego patlaması yaşamaktadır. Kibir diğer adı, huysuzluk ise karakterinin doğasıdır.Lee Dong-Wook işine aşırı düzgün büyük bir ciddiyetle çalışan bir avukattır ve Soo’ nun yanında çalışacak olması onu hiç hoşnut etmemiştir. Ama yapacak da bişe yoktur. Patron son sözünü söylemiştir.6 ay kadar burada görev alan Soo, Lee Dong’u hem çıldırtır hem de aralarında sevimli bir aşk yaşanır. Kızacak çok olay olsa da aşk ile karışan kızgınlık yerini tam bir komediye bırakır.Dizi, Koreli bir yazarın “Reach Of Sincerity” isimli web romanından uyarlanarak kamera karşısında hayat bulmuştur.BAŞROL OYUNCULARI:Leo Dong Wook rolünde Kwon Jung-Rok,Yoo In-na Oh Yeon Soo rolünde,
 • 2018
 • 615
 • 0
A Love To Kill
İncele
A Love To Kill
Bokgu, hayatı düşüncesizce yaşayan, sert ve içe dönük bir K1 dövüşçüsüdür. Hayatındaki en önemli kişi yıllar önce kendisini terk eden abisidir. Uzun yıllar sonra abisiyle buluştuğunda, yılların muhasebesini yapacakken, abisi, televizyonda sevdiği kadınla ilgili haberi görüp o şokla çatıdan düşüp, bitkisel hayata girer. Abisinin kendisinden uzakta geçirdiği yıllar hakkında bilgisi olmayan Bokgu, bu olay yüzünden, abisinin eski sevgilisi olan ünlü yıldız Cha Eun Sook’u suçlar. Bundan sonraki amacı ondan intikam alıp, abisinin başına gelenler yüzünden onu cezalandırmaktır. Ve böylelikle Cha Eun Sook’un yakın koruması olarak işe başlar.
 • 2005
 • 60
 • IMDb 7.9
 • 397
 • 0
Kingdom
İncele
Kingdom
Dizimiz Joseon Krallığı döneminde meydana gelen bulaşıcı bir hastalığın insanlar ve krallık üzerindeki etkilerini ele almaktadır. Bu hastalık ile genetikleri değişen insanlar kana susamış hale gelir ve birbirlerinin kanlarını içmek için savaşırlar adeta. Yapımda bu hastalıktan etkilenen insanlara herkesin bildiği ve sıkça kullanılan zombi adı verilir.  Bu hastalığın ortaya çıktığı zamanlarda varlığını sürdüren Joseon Krallığı Kore tarihinin en parlak dönemlerine imza atan ve Kore ye özgü yeni yazı sitemine geçildiği dönemdir. Ayrıca Kore halkının belirli bir kültür seviyesine ulaşmasını sağlamıştır. Yapımda bu hastalıktan etkilenen insanlara herkesin bildiği ve sıkça kullanılan zombi adı verilir. Yapımda öne çıkan iki husus vardır krallık ve hastalık imgesi. Bir netflix yapımı olan Kingdom kaliteli bir yapıma benziyor. Dünya çapında izleneceği düşünülen ve netflix in büyük beklenti içerisinde olduğu yapımımız 25 ocak 2019 tarihi itibari ile vizyona girecektir.  Kingdom'un başrolünde Doona Bae ve Ji-Hoon Ju yer almakta. Bakalım bu bu hastalık karşısında Joseon Krallığı nasıl dayanacak ? Bu hastalığa o dönemin şartlarına göre bir çözüm bulunup halk kurtulabilecek mi? önümüzdeki günlerde birlikte göreceğiz.Dizimiz Güney kore ve Amerika ortak yapımı olup dizimy.net ayrıcalığıyla full hd kalitede eklenmiştir. Dileriz ki seversiniz.www.dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • ABD,Kore
 • 45 DK
 • IMDb 8.4
 • 365
 • 0
Touch Your Heart
İncele
Touch Your Heart
2018 yılına romantik komedi dalında damgasını vuran Touch Your Heart, başarılı bir avukat Kwon Jung-Rok ile ününe ün katmış kadın oyuncu olan Oh Yeon-Soo’ nun arasında geçen romantik ama komik olayları anlatmaktadır.Yeon Soo, zengin bir ailenin oğlu ile yaşadığı birtakım olaylar ile skandallara karşıan hayatı dibe vurur. Ama çizilen imajını toplamak adına iyi bir senaryo ile alacağı rolün kendisini kurtaracağını bilir. Ya da buna inanmak ister. Çünkü oyunculuk konusunda berbattır. Alacağı rolü sahiplenmek ve çok iyi canlandırmak adına gerçekten de bir avukatın yanında sekreterlik yapmaya başlar.Ancak yanında işe başladığı avukat Lee Dong-Wook, tam da bir ego patlaması yaşamaktadır. Kibir diğer adı, huysuzluk ise karakterinin doğasıdır.Lee Dong-Wook işine aşırı düzgün büyük bir ciddiyetle çalışan bir avukattır ve Soo’ nun yanında çalışacak olması onu hiç hoşnut etmemiştir. Ama yapacak da bişe yoktur. Patron son sözünü söylemiştir.6 ay kadar burada görev alan Soo, Lee Dong’u hem çıldırtır hem de aralarında sevimli bir aşk yaşanır. Kızacak çok olay olsa da aşk ile karışan kızgınlık yerini tam bir komediye bırakır.Dizi, Koreli bir yazarın “Reach Of Sincerity” isimli web romanından uyarlanarak kamera karşısında hayat bulmuştur.BAŞROL OYUNCULARI:Leo Dong Wook rolünde Kwon Jung-Rok,Yoo In-na Oh Yeon Soo rolünde,
 • 2019
 • 60
 • IMDb 7.4
 • 333
 • 0
SON YORUMLAR
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden www.dizimy.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
Yabancı Dizi izle - Anime izle