Korku ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Korku
The Terror
İncele
The Terror
Bir hayatta kalma mücadelesine tanıklık etmek ister misiniz ? 1919. yüzyılın ortalarında Northwest Passage'a doğru hareket eden bir Kraliyet donanmasının başından geçenler bize anlatılmaktadır. Northwest Passage yani Kuzeybatı Geçidi adı verilen bu yere yolculuk eden Kraliyet donanması uzun yolculuğa haırlık yapacaklardır lakin her ne kadar hazır olduklarını düşünseler de aslında hiçte hazırlıklı olmadıklarını anlayacaklardır. Geçide ilk kez gidecek olan donanma geçidin yaşam koşulları ve fiziki koşulları hakkında yeteri kadar bilgi sahibi değillerdir. Geçide yaklaştıkça yaşananlar sonucunda donanmada kaos durumu oluşacaktır. Gün geçtikçe korkuları yüzlerinden okunan donanmanın yardımına gelebilecek kimse de bulunmamaktadır. Tek kalan donanma ekibin bu yolculuğu onlar için bir korku yolculuğuna dönüşecektir. Git gide insanları psikolojisi bozularak düşüncesizce hareket edeceklerdir. Bakalım bu korku dolu yolculukta donanma ekibini neler beklemektedir? Dizimizin konusu genel olarak bu şekildedir. İzleyicilerin 2. sezonu heyecanla beklediği yapımımız Imdb seyircileri tarafından 8.1 lik gayet güzel bir puan almış durumdadır. Başrolünde  İngiliz oyuncu Jared Harris'un yer aldığı 2018 yapımı dizimizin senarist koltuğunda David Kajganich yer almakta. Ortalama bölüm süresi 1 saat olan dizimizi sizler için sitemize ekledik. dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • ABD
 • 47
 • IMDb 8.1
 • 350
 • 0
The Haunting of Hill House
İncele
The Haunting of Hill House
Geçtiğimiz sene vizyona giren ve seyircilerin ilgisini çeken  The Haunting of Hill House yapımını sitemize sizler için eklemiş bulunmaktayız. Dizimizin konusu Crain ailesinin yaşadıkları gizem dolu olayları anlatan doğa üstü talihsizlik silsilesini bizlere aktarmaktadır. Crain ailesinin reisi olan Hugh, 1992 senesinde kendilerine ait olan Hill House yani Tepedeki Ev i inşa ederler. Bu evin gerek yeri gerekse yapısı olarak insanın tüylerini ürpertecek niteliktedir. Evin yapımından sonra bu evde huzur dolu bir hayat süreceklerini düşünen ailemiz eve taşınırlar. Geçen süre zarfında evin ürpertici havası ve gerekse yaşananlardan dolayı tedirginlik içerisinde olan aile evden taşınmayı düşünürler. Evden taşındıktan sonra Hill House ile anıları akıllarına geldikçe korkar hale gelmişlerdir. Bu korkunç olaylardan kurtulamayan ev ahalisi bir daha oraya gitmeyi düşünmemektedirler.  Evin satılması kararını alan ahali yaşanan korkunç olaylardan sonra tekrardan eve geri dönmek zorunda kalacaktır. Bu olaylardan etkilenmeyen tek isim ise  Steven dır. Öyle ki yaşananları bir kitap haline getiren  Steven ın tavrının nedeni bilinmemektedir. Bakalım Crain ailesini evlerinde neler beklemektedir. Imdb den 8.8 lik muazzam bir rakam almış olan dizimizin senarist koltuğunda Mike Flanagan olup kitap uyarlaması bir yapımdır. Dizimizi sizler için eklemiş bulunduk. dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • ABD
 • 50
 • IMDb 8.2
 • 250
 • 0
Yakusoku no Neverland
İncele
Yakusoku no Neverland
Bu sene yeni vizyona girmiş olan amimemiz ile sizleri buluşturmuş bulunmaktayız. Konu itibari ile ilginç bir serüvene sahip olan animemiz Lutüf yetimhanesi adında ki yetimhanedeki ilginç olayları bizlere sunmaktadır. Konumuza kısa bir şekilde değinelim. Dediğimiz gibi bir yetimhane vardır. Bu yetimhanedeki çocukların hepsi huzurlu ve mutlu bir şekilde yetişmektedir. Evlatlık alınmış olan bu yetimlerin istekleri her şey yerine getirilmiş. Sürekli olarak eğitilen yetimler her ne kadar sınav telaşında olsalar da yazılı sonrası bolluk içerisindeler. Çok rahat ve ferahlık içerisinde, sıkıntı çekmeden büyümelerine karşılık tek şey yapmalıdırlar. Yetimhanenin dışına çıkmamak. Peki neden dışarı çıkmaları istenilmemektedir ? Bizler gibi bu soruun peşine düşen iki cesaretli genç, kapıya doğru sessiz bir şekilde yanarlar ve hiç beklemedikleri bir şeyle karşılaşırlar. Kendilerinin şeytani varlıklar için bir besin olduklarını öğrenen kahramanlarımız,bu yaratıklar için iştah kabartıcı bir besin durumundadırlar. Zamanlarının çok az kaldığını hissederler ve yetimhaneden kaçmak için çabalayacaklardır. Konumuz genel olarak bu olay örgüsü üzerine şekillenmektedir. Imdb seyircileri tarafından 9.1 lik yüksek bir puan alan yapımımızı size değerli seyircilerimiz için eklemiş bulunmaktayız. Dileriz ki seyrederken keyifli dakikalar geçirirsiniz.dizimy.net
 • 2019
 • Japan
 • 23
 • IMDb 9.1
 • 352
 • 0
SON YORUMLAR
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden www.dizimy.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
Yabancı Dizi izle - Anime izle