Mini Dizi ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Mini Dizi
Miracle Workers
İncele
Miracle Workers
Komedi sevenler için sıra dışı konusu ile tüm dikkatleri üstüne çeken dizimizle karşınızdayız. Başarılı komedi yazarı olan Simon Rich in romanından uyarlanmıştır. What in God’s Name tan uyarlanan komedi konulu dizimisin genel olarak konusunu anlatalım. Radcliffe'in hayat verdiği Craig in başından geçen ilginç olayları bizlere anlatan dizimizde Craig, cennette yaşam süren ve insanların istekierini yerine getiren bir melek olarak karşımıza çıkmaktadır. Dünyadaki insanların isteklerini yerine getirmeye çalışan bir iyilik meleği olarak yoğun çalışan kahramanımızın çok yoğundur. Haliyle dünyada yaşayan milyarlarca insanın isteklerini yerine getirmek zor. Bunlar yetmiyormuş gibi Craig ın sıradışı bir görev beklemektedir. Tüm insanlığı ve dünyayı kurtarmak. Dünyayı sıradışı bir felaket beklemekte ve bu felaketin üstesinden gelmeye çalışacak olan Craig. Bakalım dizimizde Craig ne dünyayı felaketten kurtarabilecek mi ? İlk sezonu ile geçtiğimiz günlerde vizyona giren dizimiz ilk sezonu olarak 7 bölümden oluşacaktır. İzlerken birde romanı okuma hissi oluşturan dizimizi sizler için sitemize ekledik. Dileriz ki sizlerde izlerken keyifli dakikalar geçirirsiniz. dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Amerika
 • 23
 • IMDb 7.3
 • 267
 • 0
Future Sex
İncele
Future Sex
Gelecek zamanı konu alan dizimizde aşırı teknolojinin gelişmesi ile teknolojinin cinsellik üzerindeki olumlu ve olumsuz etkilerini konu alan yapımımız mini dizi olarak karşımıza çıkmaktadır. bölüm başı ortalama 10 -15 dk süren dizimizin yönetmen koltuğunda Valerie Bentson yer almaktadır. Valerie Bentson u pek tanımadığımız halde dizi yapımı sonucunda tanınacağına inanıyoruz. Çünkü dizimizde sex ve teknoloji arasında ki bağlantıyı gayet dengeli yürüten yönetmenimizin iyi iş çıkardığını düşünmekteyiz. Zira bu iki konuyu dozu aşmadan yönetebilmek için çok sağlam bir senaryo gerekmektedir ve dizimiz bunu bize sunmuştur. Diziyi izlerken sıkılmayacak ve eğleneceğinize inanmaktayız. Çünkü mini dizimiz bunu bizlere sunmaktadır. Dizimizin konusu genel olarak bu şekildedir. Bakalım gelecekteki sex nasıl olacak? Şuan için Imdb den 6.6 lık bir puan alan dizimizi sizler için eklemiş bulunmaktayız. dizimy.net olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • 15
 • IMDb 6.6
 • 351
 • 0
SON YORUMLAR
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden www.dizimy.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
Yabancı Dizi izle - Anime izle