Romantik ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Romantik
Miracle Workers
İncele
Miracle Workers
Komedi sevenler için sıra dışı konusu ile tüm dikkatleri üstüne çeken dizimizle karşınızdayız. Başarılı komedi yazarı olan Simon Rich in romanından uyarlanmıştır. What in God’s Name tan uyarlanan komedi konulu dizimisin genel olarak konusunu anlatalım. Radcliffe'in hayat verdiği Craig in başından geçen ilginç olayları bizlere anlatan dizimizde Craig, cennette yaşam süren ve insanların istekierini yerine getiren bir melek olarak karşımıza çıkmaktadır. Dünyadaki insanların isteklerini yerine getirmeye çalışan bir iyilik meleği olarak yoğun çalışan kahramanımızın çok yoğundur. Haliyle dünyada yaşayan milyarlarca insanın isteklerini yerine getirmek zor. Bunlar yetmiyormuş gibi Craig ın sıradışı bir görev beklemektedir. Tüm insanlığı ve dünyayı kurtarmak. Dünyayı sıradışı bir felaket beklemekte ve bu felaketin üstesinden gelmeye çalışacak olan Craig. Bakalım dizimizde Craig ne dünyayı felaketten kurtarabilecek mi ? İlk sezonu ile geçtiğimiz günlerde vizyona giren dizimiz ilk sezonu olarak 7 bölümden oluşacaktır. İzlerken birde romanı okuma hissi oluşturan dizimizi sizler için sitemize ekledik. Dileriz ki sizlerde izlerken keyifli dakikalar geçirirsiniz. dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Amerika
 • 23
 • IMDb 7.3
 • 247
 • 0
Wayne
İncele
Wayne
Yeni yılımızın gözde dizilerden birini daha sitemize eklemiş bulunmaktayız. Dizimiz çıktığından bu yana kendisini seyircilere izlettirmiş aynı zamanda seyircilerin beğenisini almış bir yapım. Senaristliğini The Troop yazarlığını ise Shawn Simmons yapmaktadır. Dizimizin konusuna kısaca değinelim. Diziminz, Wayne adlı bir gencimizin ve beraberinde çevresindeki insanların başından geçen aksiyon dolu anları bize seyir ettirmektedir. Del, Wayne'in sevgilisi aynı zamanda Wayne yi doğru zamanda ve yerlerde uyarabilen bir karaktere sahip biri. Wayne ye bağlı ve onu seviyor. Wayne, babasının ölümünü araştırmakta aynı zamanda babasının ölümünden önce ortalıktan çalınan bir arabayı aramakta. Ancak Wayne'nin bu arayışı ile beraber kendisi ve sevgilisini kanlı ve aksiyon dolu süreçler bekleyecektir. Bakalım Wayne babasının ölünden sorumlu olanları bulabilecek mi? Dizimizde Wayne karakteini canlandıran baş rol oyuncumuz Mark McKenna, Del karakterine ise Ciara Bravo hayat vermektedir. Bu isimleri Overlord Operasyonu filminden hatırlamışsınızdır. Orada olduğu gibi burada da oyunculuk performansları izlenmeye değer. Yapımımızı siler için full hd kalitesinde sitemize eklemiş bulunmaktayız. Dileriz ki izlerken keyfili zamanlar geçirirsiniz. dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • 36
 • IMDb 8.7
 • 260
 • 0
Roswell, New Mexico
İncele
Roswell, New Mexico
Yeni yapımlardan olan Roswell, New Mexico konu olarak dikkat çeken bir yapım olarak karşımıza çıkmaktadır. Dikkat çeken konuyu kısa olarak sizlerle paylaşalım. Bundan 10 yıl önce Roswell denen bir yerde Liz adında genç güzel bir kız yaşarmış. Liz'in ablası Rosa'nın ölümü ile Roswell de kalmak istemeyen Liz, buradan uzaklaşmıştır. Fakat ablasının ölümünden 10 yıl sonra tekrarda Roswell e gelmek zorunda kalır. Babası kötü bir şekilde hastalanmıştır. Aşktan kaçılmaz cümlesinin tam karşılığını bize yansıtmaktadır, çünkü burada çocukluktan unutamadığı Max ı tekrardan görür. Liz ve Max birbirlerine aşık olmuşlardır. Fakat ortada can sıkıcı bir durum vardır. Max aslında dünyadan değil bir uzaylıdır. Max gibi ailesi de uzaylı olarak bu dünyada kimliklerini gizleyerek yaşamak zorunda kalmışlardır. Max ın uzaylı oluşu ve Liz ile birbirlerine aşık olmaları durumu daha da çıkmaza sokacaktır ve işler pekte istedikleri gibi gitmeyecektir. Yapımımız kalite olarak bizleri tatmin etti. Oyuncuların oyunculuk performansı ile 1 saatlik bölümleri sıkılmadan izleyeceğini düşünüyoruz. Bakalım heyecan dolu bu karmaşıklıkta Max ve Liz i neler beklemektedir. dizimy.net ekibi olarak sizlere iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • 45
 • IMDb 5.8
 • 238
 • 0
Good Trouble
İncele
Good Trouble
Romantik dizi sevenler için tavsiyeler üzerine yeni dizimizi sitemize sizler için eklemiş bulunmaktayız. Bu sene ilk sezonu ile vizyona giren Good Trouble, iki yakın arkadaşın maceralarını ve hayatlarını konu almaktadır.  Callie ve Mariana sıradan bir hayat yaşayan iki yakın arkadaş. Bu sıradanlığın verdiği sıkıntılardan kurtulmak isteyen ikili yeni bir yol çizmeleri gerektiğini düşünürler. Bu değişiklik ile daha güzel bir hayat yaşama düşüncesi ile Los Angeles'a doğru yolu koyulurlar. Dizimiz heyecan ve romantik bir yolculuk havası ile süreceği kanaatindeyiz. Senaristlik koltuğunda Joanna Johnson bulunmaktadır. Mariana karakterine Cierra Ramirez hayat verirken Callie karakterini ise Maia Mitchell üstleniyor. Bakalım hayatlarını değiştirme amacı ile çıktıkları bu yolda Callie ve Mariana'yı nasıl bir hayat bekliyor?  Kendi içerisinde komedi, dram ve heyecan dolu anlar barındıran 2019 yapımı olan dizimiz yaklaşık 45 er dakikalık bölümlerden oluşmaktadır. dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • ABD
 • 42
 • IMDb 6.8
 • 234
 • 0
Black Monday
İncele
Black Monday
Amerikan usulü komedi dizilerinden biri olan Black monday, Wall Street'in çöküşünün anlatıldığı bir yapımdır. 1987 senesi öncesi ve sonrasını dile getiren yapımımız, ShowTime  kanalının en yeni ve dikkat çeken dizilerindendir. Dizimizin baş rolünde pek çok süper kahraman dizi ve filmlerinden hatırlayacağımız Don Cheadle yer almaktadır. Yakın zamanda Avengers serisinin son filminde yani sonsuzluk taşında oynamış olduğunu hatırlamaktayız. Oradaki rolünde başarılı bir grafik sergileyen Don Cheadle, bu dizide de aynı başarıyı göstereceğine inanmaktayız. Dizi yapımcısı Seth Rogen, senaristi ise daha önce Arkadaşımın Aşkı filminide yazan yazar Jordan Cahan. Kara Pazartesi yi bir güldürü olarak bir de bu şekilde izleyin. Zira o yıllarda baya dramatik anlara sahne olan bir olaydı ve binlerce kişinin işsizlikle cebelleşmesine sahne olmuştu. Dizi bu yönleri biraz daha mizahın ağır bastığı bir biçimde anlatacak. www.dizimy.net ekibi olarak izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • ABD
 • 35 dk
 • IMDb 7.2
 • 249
 • 0
Riverdale
İncele
Riverdale
Olayımız amerikada küçük bir kasabada geçmektedir. Dizimiz dışarıdan gayet olağan ve huzurlu görünen bu kasabadaki gizemli olayların anlatıldığı Rivaldale. İçerisinde aşk, cinsellik, aile vb. konuları bize aktarmaktadır.  Günün birinde nehir kenarında Jason adında bir gencin cesedi bulunur. Ve bu cesedin nasıl bulunduğuna dair hiç birşey bilinmez. Bunun üzerine  Jason ,nun arkadaşları bu olayın peşini bırakmazlar. Karşımızda 4 ana karakter bulunmaktadır, bu karakterlerin birincisi olan Archie futbolda fazlasıyla yetenekli olan ve aynı zamanda yakışıklılığı ile kızları peşinden koşturan bir genç. Archie asıl olarak müzikle ilgilenmek istemiş olmasına rağmen babası ile fikir ayrılıkları nedeni ile futbol yolunda koşmaktadır. İkinci karakterimiz ise Riveldale ye mecburiyetten gelen Veronica. Bu mecburiyet ise ailesinden kaynaklıdır. Hiç kalkışmamaları gereken bir işe kalkışan veronica nın ailesi, kızlarını bu olumsuz ortamdan kurtarmak için kızlarını New York tan  çıkarımışlardır. New York tan bu şirin ve küçük ve güzel kasabaya gelen Veronica burada diğer iki karakterimiz Archie ve diğer ana karakter betty ile tanışacaktır. Betty güzel kasabanın en çekici kızlarından olup tahmin edeceğiniz gibi Archie'ye yanıktır. Ancak Veronica'nın gelmesi ile işler değişecektir. Son karakterimiz ise Archie' en yakın arkadaşı olan Jughead'dır. Dizimizde olaylar odak noktası olarak bu 4 ana karakter karşımıza çıkmaktadır. Ana karakterlerin başından geçen olayları bize anlatan yapımımız bu sene 3. sezonu ile karşımıza çıkmıştır. Senaristi Roberto Aguirre. Imdb den 7.3 lük normal düzeyde bir puan almış olan dizimiz ülkemizde tutulmaktadır. dizimy.net ekibi olarak diziyi sitemize eklemiş bulunmaktayız.Dizlerizki sizlerde izlediğiniz yapımımızı beğenirsiniz. dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2017
 • ABD
 • 45
 • IMDb 7.3
 • 255
 • 0
You
İncele
You
Dizimizin konusu bir kitap evindeki müdür ile kendisine gelen bir müşteri ile arasında geçen enteresan aşk hikayesini bizlere sunmaktadır. Joe, kitapları ve raflarla  oyalanmayı seven, eski sevgilisi tarafından hiç bir sebep gösterilmeden terkedilmiş, ortada kalmış genç ve yakışıklı bir Adam. Ayrıca üstün sezi yeteneği sayesinde ilk tanışmalarda insanları rahatlıkla tanıyabilmesi onun en göze çarpan özelliklerinden. Birgun içeri Joe nun dikkatini üstüne çeken sarışın bir bayan girer. Joe  hemen kızı süzer ve onu etkilemek için çabalar ve çabalarının sonuç verildiğini düşünür. Ancak enteresan bir şekilde kız o şekilde direkt gider. Şaşkına uğrayan Joe  bunun üzerine  ne yapar ne eder kızı, evini, sevgilisini, işini kısacası hayatı ile ilgili ne var ne yok didik didik arar ve bulur. Araştırmacı bir kişiliğe sahip olan Joe bu araştırmaları ile kızın hayatına  tepeden inmiş olur. Bu arada başrolümüzün psikopat bir kişiliğe sahip olduğunu söylemekte fayda var. Sarışın kıza ulaşmak için her yolu mubah gören bir kişi haline gelmiştir. Kızın hayatı ise fakirlik ve okula gidip gelmekle geçmektedir. Zor yaşamdan dolayı insanlara karşı güvenmekte zorlanan kız  zamanla Joe dan etkilenmeye başlar ama bizim psikopat ruhlu aşığımızın gerçek yüzünü görmek için çabalamaktadır. Genel konusu bu şekilde süren dizimizin 1. Sezonu büyük ilgi toplamış durumdadır. ABD yapımı olan dizimizi dizimy.net ekibi olarak beğenerek izledik. Dilerizki siz değerli izleyicilerimizde beğenerek izlersiniz. dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • ABD
 • Ortalama 1 saat
 • IMDb 8.2
 • 310
 • 0
SON YORUMLAR
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden www.dizimy.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
Yabancı Dizi izle - Anime izle