İngiltere
Black Mirror
İncele
Black Mirror
Black Mirror, akıl almaz bir senaryo ile izleyicinin tüylerini ürperten, tehditkâr ve sürükleyici gerilim sahneleriyle soluk soluğa izlenen bilim kurgu ve gerilim dizisidir.Dizi KonusuYakın gelecekte hafıza implantları taktırarak puan toplayan ve bu şekilde hayatlarını sürdürmeye çalışan insanların nasıl ayakta kalmaya çalıştıklarını anlatmaktadır. Bu hafıza implantları ile insanlar ne görüp ne duyuyorsa kayıt altına alırlar ve bu kayıtlar ayakta kalabilmeleri için tek çıkış yoludur.Hayatımıza giren teknolojinin ileriki dönemlerde nasıl bir tehlikeye dönüşeceği ve hayatları nasıl esir aldığı, hatta insanların nasıl teknoloji kölesi olduğu anlatılır.İnsanlar bitmek bilmeyen isteklerini durduramaz ve hafızalarını dahi teknoloji ile yönetmek isterler, oysaki karşılarına çıkacak tehlikenin farkında değildirler. Kayıt altına alınan her hatıra bir bakıma nefret ve kinin bir araya toplandığı ve unutma duygusunun yitirildiği bir atmosferde; özlem ve hasret duyguları ile insanların nasıl bir canavara dönüştüğü anlatılır.İngiliz Başkanı’ nın kaçırılması ile başlayan dizi, sosyal medyada haberin asla yayılmasının engellenmemesi sonucu ortaya çıkan olaylarla devam ediyor. Özünde dizi her bölümü ayrı bir film niteliğinde olduğu için her bölümde teknolojinin hayatımızı nasıl mahvettiği ayrı bir senaryo ile anlatılıyor.Dört yanı ekranlı olan odalarda devamlı reklam izlemek zorunda kalınıyor ve bunun haricinde geçen zamanlarda devamlı pedal çevriliyor. İnsanların bundan kurtulması için tek çare ise bir Hot Shot ismindeki yarışmayı kazanmaktır ve bu da hiç kolay değildir.
 • 2011
 • İngiltere
 • 22dk
 • IMDb 9.0
 • 314
 • 0
Baptiste
İncele
Baptiste
Dedektif konulu gizem dolu filmleri sevenler için BBC One ın yeni dizilerinden olan Baptiste ile karşınızdayız. Dizide işine sadık ve işinde çok iyi olan bir dedektifin başından geçen olaylar üzerinde durmaktadır. Dedektifimiz geçmişinde sıkıntılı dönemler yaşamıştır. Bu dönemde sıkıntılı bir ilişkide yaşayan dedektifimiz bu olaylardan sonra emeklilik için düşünecek durumda olamamıştır. Bu yüzden emekliliğini erteleyen dedektifimiz artık zamanı gelmiştir diyecektir ve eşi ile birlikte tatile çıkacaklardır. Tatilde Amsterdam a giden dedektifimiz burada aniden ortadan kaybolan eski kız arkadaşını görecektir. Burada polis amiri olarak çalışan arkadaşına bir olay üzerinde yardım edecektir. Dizimiz genel olarak bu süreç sonrasını ele alacaktır. Gizem dolu dakikalarla bizleri ekrana bağlayacak olan dizimizin baş rol oyuncuları  Tchéky Karyo, Tom Hollander, Anastasia Hille olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama bölüm başı 60 dk olan dizimizi sizler için sitemize eklemiş nulunmaktayız. dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • İngiltere
 • 55
 • IMDb ?
 • 363
 • 0
Traitors
İncele
Traitors
Yeni yılın yeni dizilerinden olan gizem dolu ajanlığın nasıl yapılması gerektiğini bizlere izleten bir dizi ile karşınızdayız. 4 Channels ın yeni dizilerinden olan Traitors bizlere vatana ihaneti diğer ismi ile casusluk konusu üzerinde durarak güzel dakikalar sunmaktadır. 2. Dünya Savaşı heme sonrası zamanı elen alan dizimizde bir İngiliz i ele almaktadır. Savaş sonrası haliyle tüm ülkelerin kendilerine ait ajanları olmaktadır. Bu konuda ise en ileride olan haliyle ABD idi. Bir İngiliz aracılığı İngiltere nin gizli bilgilerine ulaşmaya çalışmaya çalışan ABD ve karşısında bunlara mani olmaya çalışan bir İngiltere devleti. Bunlarla beraber SSCB nin soğuk havası karşısında direnmeye çalışan bir devlet. İngiltere yapımı olan dizimizin genel olarak konusu bu şekildedir. Dizimizin baş rolünde Feef Symonds karakteriyle Emma Appleton  yer almaktadır. Oyunculuğu ile bizlerin taktirini kazanmış olan oyuncumuzu Clique ten hatırlamaktayız. Gerilim, aksiyon ve gizem dolu olan dizimizi izlemenizi tavsiye ederiz. İlk sezonu ile vizyona giren dizimizin ilk bölümü geçen gün yayınlanmıştı. Her hafta yeni bölümleri ile karşınıza getirme amacındayız. dizimy.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • İngiltere
 • 45
 • IMDb ?
 • 370
 • 0
Cleaning Up
İncele
Cleaning Up
Yeni yapım olan bir mücadele dizisi ile karşınızdayız. 2018 yılında çekimlerine başlanan dizimizin çekimleri 2018 senesi sonlarında bitmesi ile bu sene vizyona giren dizimizin konusu baş kahramanımızın hayat mücadelesi, daha iyi bir konumda olma mücadelesini bizlere anlatmaktadır. Büyük bir şirkette temizlik personeli olan Sam, iş yerini temizleyip eve gitmektedir. Sürekli olarak rutinleşen hayatı ve işi sebebi ile iş yerinde görünmez gibi olur. Kimse onun farkında değildir. Haliyle bundan rahatsız olan Sam daha iyi bir mevki elde etmenin çabası içerisindedir. Bu çaba içerisinde iken bile kimse onu görmemektedir. Ta ki bir gün Sam ın büyük bir bilgiyi ele geçirmesine kadar. Şirketin borsa hisselerini daha yükseltecek ve şirketi çok daha büyük hale getirecek bilgilere ulaşan Sam artık eskisi gibi biri olmayacaktır. Dizimizin konusu bu şekilde başlamaktadır. Başrol oyuncumuz olan güzel oyuncu Sheridan Smith in oyunculuk performansının izlenmeye değer olduğunu belirtmek isteriz. İngiltere yapımı olan yapımı izlerken dileriz ki keyif alırsınız. İyi seyirler dileriz.dizimy.net
 • 2019
 • İngiltere
 • 45
 • IMDb 6.4
 • 366
 • 0
Sherlock
İncele
Sherlock
İzlerken izleyicilerin hayranlık duyduğu gelmiş geçmiş en iyi dizilerden olan Sherlock dizisini sizler için sitemize eklemiş bulunmaktayız. Dedektif dizileri arasında en iyi yapıtlardan olan dizimizde dedektifimiz İngiltere de yaşan ve polislere çözülmesi olanaksız olayları çözerek eğlenen biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Polislerin dedektifimizi pek sevdği sölenemez doğrusu, bunun nedeni ise dedektifmizin aşırı derecede detaycı olması ve kişilerin açıklarını direlt yüzlereine vuruyor olması sebebiyle kimse hoşnut değildir. Bu sebeplerden dolayı kimse Sherlock ile iyi geçinememektedir, bir kişi haricinde: eski bir asker olan Doktor Watson. İngiltere taşınmış olan Watson ev arayışı içerisindedir. ve yolu Sherlock ile kesişir. Zaman içerisinde Sherlock ile beraber olayların peşinden giden Doktor Watson da bu işlerde kendisini geliştirmeye başlamaktadır. Sherlock  ise çözdüğü olaylardan artık eskisi gibi zevk almamaktadır. Daha büyük ve çözlmesi daha zor olaylar peşinde koşmaktadır. Aşırı egosu ile ve gösterişi seven hareketlerinin altında yatan düzgün kişiliği ile olaylar karışacaktır. Sherlock un en büyük düşmanı olan ve Sherlock un bile yeri geldiğinde korkmasına sebep olacak kişi Moriarty ile başı dertte olan Moriarty un başından bakalım neler geçecektir. Dizimizin konusu içerisinde dedektifimiz çok fazla sayıda olay çözsede onun için en büyük savaş Moriarty ile olan savaş olacaktır ve haliyle en büyük olayda. Bakalım dedektifimiz Moriarty karşısında nasıl bir tavır serilecek ? Imdb seyircileri tarafından 9.3 lük çok yüksek bir puan alarak dünya gündemine oturmuş olan dizimiz baş rol oyuncular olarak karşımıza  Benedict Cumberbatch, Martin Freeman, Rupert Graves ve Una Stubbs çıkmaktadır. Senaryosunun Mark Gatiss ve Steven Moffat un üstlendiği dizimiz aynı zamanda  1 Golden Globe Adaylığı. Diğer 86 ödül & 159 adaylık ödüllerine layık olmuştur. Nefes kesecek dizimizi izlerken sizlerinde aynı hisleri yaşayacağınızdan eminiz. İyi seyirler dileriz.dizimy.net
 • 2010
 • Amerika,İngiltere
 • 90
 • IMDb 9.3
 • 332
 • 0
SON YORUMLAR
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden www.dizimy.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
Yabancı Dizi izle - Anime izle