Vampir ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Vampir
Legacies
İncele
Legacies
Yeni yılla beraber vizyona girmiş olan The CW kanalının bir başka dizisi ile siz DiziMy seyircilerinin karşınızdayız. Legacies, hepimizin hatırlayacağı Vampir Günlüklerinin devamı niteliğinde karşımıza çıkmaktadır. Dizimizin konusu genel olarak Hope adlı kahramanımızın başından geçenleri bize anlatmaktadır. Hope nin yaşadıkları aksiyon dolu anları ekrana taşıyan dizimizde kahramanımızın oyunculuğu taktire şayan bir performansla karşımızda bulunmaktadır. Dizimizin başrol oyuncusu olarak karşımıza Danielle Russell çıkmaktadır. Her bölümü ortalama 45 dk süren dizimizde senarist ise Julie Plec yar almakta. Julie Plec ismi tanıdık geliyor diyenler onu Vampir Günlüklerinden hatırlıyor olabilirler mi acaba? Çünkü bu dizide olduğu gibi Vampir günlüklerinde de kendisi yine senarist koltuğunda oturmaktaydı. Her perşembe yeni bölümü yayınlanan dizimiz, Imdb seyircileri tarafından 7.5 lik gayet ideal bir puan almış durumdadır. Dünya geneline hitap eden bir dizi olduğu düşünülürse 7.5 lik bir puan yüksek bir puan olarak karşımıza çıkmaktadır. Vampir dizisi sevenler için tavsiye niteliğinde olan dizimizi sizler için sitemize eklemiş bulunmaktayız. Her perşembu günü yeni bölümlerle karşınızda olacağız. DizMy.com ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • ABD
 • 43
 • IMDb 7.5
 • 305
 • 0
The Passage
İncele
The Passage
İnsanlara insanlardan daha fazla zarar verecek başka bir varlığın olmadığının kanıtı niteliğinde bir dizi ile karşınızdayız. Yeni yıla yeni dizilerle girin FOX kanalı yapımı olan dizimiz, dizi sevenlerin hayli dikkatini çekmeyi başarmıştır. 2019 yapımı olan dizimizin konusu askeri deney sonrası ortaya çıkan bir insanlık faciasını ele almaktadır. Devlet büyükleri tarafından tüm herkesten gizlenerek yürütülen askeri geliştirme çalışmaları sonucunda çıkan aksilikle beraberinde hastalık tehlikesi görülür. Zamanlar bu çalışmalar sonucunda bir virüs oluşacaktır ve bu virüs tüm insanlığı yok oluşun eşiğine getirecektir. Bu virüsle evrim geçirenlere vampir denilmeye başlayacaklardır. Evrimleşen vampirler doğalara gereği artık bir insan değil adete insan kanına aç canavarlara dönüşeceklerdir. Bu açlıkla beraber gittikleri her yerde nüfuslarını arttıran vampirlere Amy ve çevresindeki sağlıklı insanların iki seçeni tek olacaktır. Boyun eğip geriye kalan hayatı vampir olarak yaşamak ya da bunlara karşı mücadele edip insanlığı kurtarmak. Bakalım Amy ve çevresindekiler pes mi edecekler yoksa insanlık için mi çabalayacaklar? Dizimizin başrol oyuncularının Brianne Howey ve Belcher'ın yer aldığı dizinin heyecan dolu anlar yaşamanızı sağlayacağına inanmaktayız. İyi seyirler dileriz.dizimy.net
 • 2019
 • ABD
 • 44
 • IMDb 7.4
 • 273
 • 0
SON YORUMLAR
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden www.dizimy.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
Yabancı Dizi izle - Anime izle