DiziMy Değişiyor!

DiziMy Değişiyor!

  24/03/2019

  267 Okunma

Merhabalar sevgili dizimy.net ziyaretçileri. Siteyi geçtiğimiz günlerde devraldım ve bir kaç köklü değişiklik üzerinde çalışmaktayım. Anime ve Kore Dizileri ağırlıklı olmak üzere dizi yayını üzerinde çalışmaya karar verdim.

Her ne kadar bu alanda yayın yapan bir çok web sitesi olsada, kimisinin sorunlu olduğunu bazılarının artık pek ilgilenmediğini görmekteyim. Elimden geldiği kadar Anime kategorisi üzerine yoğunlaşıp, kalan zamanlarda da diğer dizi kategori ile ilgileneceğim.

Sizlerinde sitenin bu değişimi hakkında fikirleriniz varsa, oturup düşünür, uygun olan fikirleri değerlendirmeye çalışırım. Özellikle öncelik verilmesi gereken popüler animeleri sitemize kazandırmak adına yardımınıza ihtiyacım var. Yorumlarınızı bekliyorum.

İyi seyirler.

Yorum Alanı
SON YORUMLAR
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden www.dizimy.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
Yabancı Dizi izle - Anime izle